Kritika finální verze filmu

Český fan fiilm na motivy původní hry Metal Gear

Moderátor: EasyFunFilm moderátoři

Re: Kritika finální verze filmu

Příspěvekod solid__snake v 16 bře 2009 20:50

S tím dabingem bych souhlasil... Jediní opravdu na úrovni byli Snake, Shootgunner a Big Boss... I ten Otacon (jestli sem to teda dobře pochopil že to je on) se mohl trošičku víc snažit, když už to byl vypravěč :wink:
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Ghoststalker v 16 bře 2009 20:57

solid__snake píše:S tím dabingem bych souhlasil... Jediní opravdu na úrovni byli Snake, Shootgunner a Big Boss... I ten Otacon (jestli sem to teda dobře pochopil že to je on) se mohl trošičku víc snažit, když už to byl vypravěč :wink:

jo, to bude tim, ze Snakea, Shutgunnera, Big Bosse a Pettroviche dabovali rodili mluvci :) Otacona jsem si dal ja a uznavam, ze nejsem Chris Randolph :-D Navic jsem to daboval cca 4 dny pred predanim filmu Levelu :)
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod Sheng v 16 bře 2009 21:01

Ghoststalker píše:
diky, vsechna kritika je opravnena, u nas uz uvedomnela a v pripadnem pokracovani se tech veci pokusime vyvarovat :)
Ale vojaci ve hre mi teda nejak extra inteligentni neprijdou :-D

nemyslim primo ve hre.. to se ani na platno neda prevest.. to by snake taky musel chodit uplne jinak.. staci se podivat do nakych cut-scen a da se tam videt plno zaberu kde se vojaci presouvaji, kryji, prohledavaji apod.
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod solid__snake v 16 bře 2009 21:05

Ghoststalker píše:
solid__snake píše:S tím dabingem bych souhlasil... Jediní opravdu na úrovni byli Snake, Shootgunner a Big Boss... I ten Otacon (jestli sem to teda dobře pochopil že to je on) se mohl trošičku víc snažit, když už to byl vypravěč :wink:

jo, to bude tim, ze Snakea, Shutgunnera, Big Bosse a Pettroviche dabovali rodili mluvci :) Otacona jsem si dal ja a uznavam, ze nejsem Chris Randolph :-D Navic jsem to daboval cca 4 dny pred predanim filmu Levelu :)

Nechtěl jsem tě samozřejmě nijak urazit, jenomže ono to v tom kontrastu se Snakem a ostatními zmiňovanými je docela dost poznat no...
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Ghoststalker v 16 bře 2009 21:06

Sheng píše:
Ghoststalker píše:
diky, vsechna kritika je opravnena, u nas uz uvedomnela a v pripadnem pokracovani se tech veci pokusime vyvarovat :)

nemyslim primo ve hre.. to se ani na platno neda prevest.. to by snake taky musel chodit uplne jinak.. staci se podivat do nakych cut-scen a da se tam videt plno zaberu kde se vojaci presouvaji, kryji, prohledavaji apod.

Jo, v cutscenach jo, ale jinak mi behem hry (ani na extreme obtiznost) nejak neprislo, ze by nepratele byli extra inteligentni, tak to ve filmu byla takova reakce na to :)
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod Sheng v 16 bře 2009 21:21

Ghoststalker píše:
Sheng píše:
Ghoststalker píše:

Jo, v cutscenach jo, ale jinak mi behem hry (ani na extreme obtiznost) nejak neprislo, ze by nepratele byli extra inteligentni, tak to ve filmu byla takova reakce na to :)

jo takhle.. tak to je podle me nejvetsi kamen urazu toho filmu. Kdyby si delal film Final Fantasy taky by si tam prece netocil tahovy souboje.. nebo snad jo?
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod CareFree_Artist v 16 bře 2009 22:11

kɒmɪks.

Obrázek
osohni blog
CareFree_Artist
Patriot

Příspěvekod Ghoststalker v 16 bře 2009 22:17

Kdyby nekdo chtel ofiko soundtrack obohaceny o jeden track tak jsem udelal nove torrent - http://www.mininova.org/tor/2386069 pres noc nechavam zapnute a ocenil bych, kdybyste pote i vy dale seedovali :)
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 16 bře 2009 22:26

7/10 je krásné hodnocení Shengu.

Btw, dovolil bych si poupravit tu newsku ohledně soundtracku. Nějak to okecám, aby to nebylo jen na dva řádky. Vypadá to divně. Ale až zítra. Ted už jsem skoro tuhej :lol:

Edit: Jakej je ten přidanej song?
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Ghoststalker v 16 bře 2009 22:39

Sol!d_Sn@k3 píše:7/10 je krásné hodnocení Shengu.

Btw, dovolil bych si poupravit tu newsku ohledně soundtracku. Nějak to okecám, aby to nebylo jen na dva řádky. Vypadá to divně. Ale až zítra. Ted už jsem skoro tuhej :lol:

J, uprav pls, ja jsem to ted akorat nehodil narychlo, protoze se ptal nekdo na YouTube. Je tam novy kraticky track Sorrow
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod snakeeater v 17 bře 2009 15:03

Sol!d_Sn@k3 píše:7/10 je krásné hodnocení Shengu.

dik, ty dvojradkovy novinky jsou strasny...
There's no such thing in the world as absolute reality. Most of what they call
real is actually fiction. What you think you see is only as real as your brain
tells you it is.
snakeeater
Patriot
Administrátor

Příspěvekod Leon v 17 bře 2009 19:35

Tak jsem si v Pátek koupil Level (to už samo o sobě je výmečná událost) abych se podível na Outer Heaven. Je to skvělý film natočený s absolutním mistrovstvím, ten klidně strčí do kapsy kdejaký Hollywodský ,,trhák,,. Těžko věřit, že to je Made in Czech Republic. Skutečně se to povedlo kluci! Jen mi na konci chyběla zmínka o tom, kolik bylo během natáčení zraněno lidí :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod Ghoststalker v 17 bře 2009 19:50

Leon píše:Tak jsem si v Pátek koupil Level (to už samo o sobě je výmečná událost) abych se podível na Outer Heaven. Je to skvělý film natočený s absolutním mistrovstvím, ten klidně strčí do kapsy kdejaký Hollywodský ,,trhák,,. Těžko věřit, že to je Made in Czech Republic. Skutečně se to povedlo kluci! Jen mi na konci chyběla zmínka o tom, kolik bylo během natáčení zraněno lidí :mrgreen:

díky... žádná zranění si hele ani nepamatuju :-D krom maličkostí typu ďobanců od komárů, popálenin od kopřiv atd. :) Vyjímkou byl teda Panda, kterej už byl zraněnej pro jistotu před každým natáčením předem :)
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod CareFree_Artist v 17 bře 2009 19:56

ve videu z natáčení jsem viděl jak si peters natrh prdel na tý lijáně u řeky :D
kɒmɪks.

Obrázek
osohni blog
CareFree_Artist
Patriot

Příspěvekod snakeeater v 17 bře 2009 19:57

jak ctu ty kladny ohlasy, tak se to muselo hodne prekopat... se na to asi fakt podivam nebo co :D az odmaturuju, koupim popcorn a opozdene zareaguju :mrgreen:
There's no such thing in the world as absolute reality. Most of what they call
real is actually fiction. What you think you see is only as real as your brain
tells you it is.
snakeeater
Patriot
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear : Outer Heaven