MGS5 Online

Metal Gear Online je samostatný titul, který běží na enginu MGS4.

Re: MGS5 Online

Příspěvekod Leon v 16 bře 2016 18:42

Tak co, kdo už hraje Quiet? Já dnes stáhnul a hned hrál za ní v duelu 1 na 1 :D
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod Crash5936 v 16 bře 2016 19:40

Jak to funguje? Já teprve začal, testuju classy, ale hrozně mě to baví, připomíná mi to trochu když jsem jako małej hrál Syphon Filter 2 a snažil se vždycky někoho sejmout ze zálohy... A ten pocit, když vyfultonuju typka co má bounty 10, awww yissss
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Leon v 17 bře 2016 05:35

Začalo mně to hodně bavit poté, co u mně opadl prvotní šok a rozčarování, že to není jako předchozí MGO. Teď už tam vidím více pozitiv. Je to mnohem rozsáhlejší, propracovanější a také zábavnější (nášlapné kočičky, fulton, uspávací bomby, Walker Geary :mrgreen: ). Hodně si došlápli na cheatery a kouzelníky s LS, takže už tam je opravdu minimálně trollů a podvodníků, které bylo těžké zabít, jelikož se vždy "teleportovali" za tebe :D Opadly i hodně vášně jak tam není chat box, kde se to vždy jen hádalo, stejně tak prospělo, že vzali pravomoce kickovat všem a má je jen host. Tím, jak je to teď větší a obohacené o různé pasti, Fultony, variabilní respawn body, ap., tak tam může člověk více taktizovat, rozvíjet strategii a když si najdeš opravdu dobrý tým, tak je těžké prohrát. Mně se nejvíce líbí propracovaný vývoj postav, tj. level systém, možnost měnit si hlášky, oblečky a také skilly.

Co mně ale hodně mrzí je absence větší české/slovenské komunity, že to celkově hraje opravdu velmi málo lidí, časté padání serverů a zejména to, jak každý druhý host ukončí hru uprostřed boje, nikomu nic neřekne a ty příjdeš o všechny zkušenosti. Ve starším MGO když host ukončil během hry, snižoval se mu LV. Tady to bohužel není. Vážně, není den, aby mi někdo takhle nezkazil hru. :rage:
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod eF_Snake23 v 09 dub 2016 15:14

Jakej si držíte rank? Já se nemůžu přehoupnout přes D ani když hraju top :|
PSN ID - Fallcomp_
Desperado Enforcement LLC.
Obrázek _______________________ Obrázek
eF_Snake23
Naomi Hunter

Příspěvekod luccas v 13 dub 2016 22:12

ZDRAVIM VSECHNY HLASIM NAVRAT PRESNE 4 ROKY TO BUDOU CO JSEM TU BYL NAPOSLEDY MGO ONLINE FOREVER.JESTE VSTREBAVAM PRVNI DOJMY Z PRVNIHO HRANI MGO 5 :shock:
luccas
Johnny Sasaki

Příspěvekod luccas v 14 dub 2016 15:23

tak borci moje prvni dojmy jsou asi takove neco mi tam kurva chybi mgo 4 kurna kde je :cry: ,asi to moc srovnavam se starym mgo,ale neni to uplne spatny zatim se rozkoukavam ale rekl bych ze tam je malo map a modu,a jak to je mate nejaky clan nebo hrajete spolu rad se pridam? :np:
luccas
Johnny Sasaki

Příspěvekod Leon v 29 dub 2016 10:45

Jsem měl LV 37, dal si tu 4. položku a smazalo se mi to na LV 1, vůbec nechápu, co tam mám navíc :D
Leon
True Patriot

Příspěvekod Leon v 13 dub 2021 06:39

Začal jsem to po 3 letech znovu hrát. Je to pořád zábavné, ale už to viditelně prořídlo. Dříve bylo tak 15-20 roomů, teď tam stěží jsou 3. Kolikrát si člověk ani nezahraje, protože nikde není žádný room a založit ho nemůžeš, protože bys stejně nehrál, když se nikdo nepřipojí. Celkem nechápu, že to ještě nezrušili, když to hraje už jen hrstka lidí oproti MGO 2, který vypnuli v roce 2012, a to ho v tu dobu aktivně hrálo několik set lidí denně. :fa:
Leon
True Patriot

Předchozí

Zpět na Metal Gear Online