jaká to super hra....

Druhý díl série Metal Gear popisuje další osudy Solida Snaka. Tentokrát se jeho mise odehrává v Zanzibaru.

Re: jaká to super hra....

Příspěvekod Raiden Diaz v 17 srp 2013 22:19

Leon píše:Tak jsem dohrál i Metal Gear 2: Solid Snake. Skutečně mistrovské dílo, hloubka příběhu a hratelnost jsou oproti jedničce hodně vepředu.

Používal jsi nějakej návod? Mě to přestalo bavit, když jsem výtahem projel všechny patra a nenarazil na na žádnou zmínku o Marvovi a na codecu jsem taky žádnou užitečnou informaci nedostal. Asi bych potřeboval ten remake, abych to dohrál...
Leon píše:A taky jsem čekal, že se Snake na konci dozví, že je synem Big Bosse, ale tohle tam nikde nezaznělo, nebo mi to uteklo? :?

Neuteklo, není to tam...ten nápad s LET přišel, myslím, až později.
Raiden Diaz
Sokolov

Příspěvekod PYTHON v 17 srp 2013 22:22

Jedinna narazka na mozne otcovstvi Big Bosse je, kdyz Snake mluvi s nejakyma prckama. Ti mu reknou neco ve stylu, ze BB vypada jako jeho otec :ftdb:
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod Leon v 18 srp 2013 04:55

Hrál jsem to s Hideout návodem, nevím kdo ho psal, ale je více než dobrý. Myslím si, že ani já bych neměl trpělivost prohledávat poměrně rozsáhlé lokace plné stráží, co když máš alert, tak tě sledují až do výtahu, přičemž continue tu funguje docela na nasrání, protože musíš hrát celé dlouhé pasáže znova... :P
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod Lukasing v 18 srp 2013 08:05

Leon píše:Hrál jsem to s Hideout návodem,..

Upřímně Leone jsi houno hráč.. ale teď vážně! Kojima je totální podvodník, nejenže je MGS totální kopírka MG2, ale k tomu MGS2 je díky S3 totální kopírka MGS logicky vzato totální kopírka MG2!!! Kojima ven.. tohle nebudu trpět :doomed:
Obrázek

Nezbývá mi jiná možnost, než strávit zbytek života tím, že se pokusím sestrojit stroj času, abych se vrátil z5 do těchto ranních víkendových hodin a zamezil tomu, abych odeslal tento zbytečný post. Jestliže byla moje mise úspěšná, tak si nikdy nikdo nepřečte tyto řádky!
Lukasing
Eva

Příspěvekod MikeWalker v 07 lis 2016 17:56

Tak sem stahnul apk. MG 1 a MG2, jsou v jedny apce oba dva .. no jednicka mi pripada jako z msx , nedostal sem se nikdy dal nez pres psy a kousek , pak sem to vzdycky od vzteku vypnul :-D pripada mi to dost hardcore , nebo proste jen nevim jak na to.. a to sem MG pozitivni.. :-D . No jenze MG2 je Snake revenge.. coz ani nedelal Kojima jak sem zjistil .. proste porty z NES . No a MG2:solid snake musim asi sehnat opatchovanyho anglictinou , je to tak ? A jen na MSX jak predpokladam... Nevim jestli to vubec nekdy vyslo mimo japonsko..
MikeWalker
Johnny Sasaki

Příspěvekod Macek v 07 lis 2016 20:43

MGS3 Subsistence a MGS3 HD obsahuje oba správné, i když poupravené, díly v sobě.
Obrázek
Macek
Big Boss

Příspěvekod MikeWalker v 07 lis 2016 20:52

Jj.vim..kdyz ja prave mam 3 i 2 jeste origo bez sub verzi. A HD nemam. Ale asi si ji teda poridim.Zajimal by me peace walker s obema analogy. A urcite tedy ty msx dily.
MikeWalker
Johnny Sasaki

Příspěvekod Macek v 07 lis 2016 21:00

No, pokud to nikde nenajdeš samostatně a nebudeš chtít nic kupovat, tak můžeš zkusit emulátor PS2 (z té stránky, co jsem házel pro Ghost Babel) a v něm rozjet Subsistence verzi. :D
Obrázek
Macek
Big Boss

Příspěvekod MikeWalker v 07 lis 2016 22:01

Koupim tu HD verzi na PS3 . Aspon budu mit dalsi krabicku do sbirky , i kdyz by se mi spis libilo to nejak pohodlne rozjet na mobilu.. Potreboval bych aby den mel aspon 48 hodin.. nestiham uz vubec gamesit jako driv
MikeWalker
Johnny Sasaki

Předchozí

Zpět na Metal Gear 2: Solid Snake