Nejlepší scéna... *spoilery*

MGS4 je titulem pro konzoli budoucnosti - PS3. Nejen ohromující grafika bude pro celou sérii revolucí.

Re: Nejlepší scéna... *spoilery*

Příspěvekod EdW@rD v 11 črc 2008 21:04

Nejsilnější........Příchod Shadow Mosses........a hned po tom několik scén.......Raiden s kataou v hubě .. to bylo good Psycho Mantis...mikrovlnka...Meryl a Johhny.....Jak Naomi zatáhla Otacona... k sobě :D ...... Big Boss: „My son“.....Jak Raiden málem skončil jako Gray Fox bez ruky a pod Liquidem....... Závěrečná bitka....hlavně LIQUID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-takle sem Snaka nikdy nevidel :D ... Jak obklíčili Ocelota v Praze....... to nemělo chybu... mi bušilo srdce.... a pak„BENG,BUM “:D Všechny Fashbacky nej byl ten s EVOU... jak EVA viděla Nakeda...„EVA, I need you.“ a pak všechny na Shadow Mosse........ možná bych toho vyjmenoval i víc... Hra ve mě zanechala hodne silné zážitky.. :)
EdW@rD
Johnny Sasaki

Příspěvekod PYTHON v 11 črc 2008 21:28

snakeeater píše:
SniperBeauty píše:Byl to snad nesmutnější rozhovor celé hry. Cítíte v tom celou tu tragédii.

okej, v tom pripade to v tom fakt nevidim :/ skoda no :(

ujasneme si to: otacon na svatbe a rozhovor se Sunny-velmi smutne....."potitulkovy" rozhovor otacona se snakem-relativne vesely :wink:
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod gray fox v 12 črc 2008 08:44

Taky ta scena jak si Psycho mantis stěžuje že u ovladačů na PS3 už neni vibrace a tak to bylo taky good.
No one quite knows who or what they are. The memories you have and the role you were assigned are burdens you have to carry. It doesn't matter if they were real or not. That's never the point.

Solid Snake
gray fox
Scott Dolph

Příspěvekod solid__snake v 12 črc 2008 11:27

PYTHON píše:
snakeeater píše:
SniperBeauty píše:Byl to snad nesmutnější rozhovor celé hry. Cítíte v tom celou tu tragédii.

okej, v tom pripade to v tom fakt nevidim :/ skoda no :(

ujasneme si to: otacon na svatbe a rozhovor se Sunny-velmi smutne....."potitulkovy" rozhovor otacona se snakem-relativne vesely :wink:

Já ti newim... přišlo mi to dost smutné a dojemné :)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod SniperBeauty v 13 črc 2008 08:35

Něco mě napadlo...když Snake umře za šest měsíců mohlo by v té době ode dne vydání hry vyjít něco jako třeba video nebo něco o jeho smrti. To by bylo super :D
SniperBeauty
Scott Dolph

Příspěvekod EdW@rD v 13 črc 2008 09:13

Super..jo... ? Co je sakra super na tom že náš hrdina Solid Snake umře....... Navíc Snake...... ještě žije :D Přiští rok bude teprve Manhaton incident.. Snak umře až za 6 let a 6 měsíců.. :D
EdW@rD
Johnny Sasaki

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 13 črc 2008 09:32

Ted by teoreticky mohl být Metal Gear Solid Mobile :lol:

Ed: Snake? Oh no Snake! SNAAAKEEEEE!!!
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod snakeeater v 13 črc 2008 12:32

SniperBeauty píše:Něco mě napadlo...když Snake umře za šest měsíců mohlo by v té době ode dne vydání hry vyjít něco jako třeba video nebo něco o jeho smrti. To by bylo super :D

klidne muze byt i dalsi hra se snakem...clovek nikdy nevi, dokud neni mrtvej...i kdyz i tehdy clovek nevi :lol:
There's no such thing in the world as absolute reality. Most of what they call
real is actually fiction. What you think you see is only as real as your brain
tells you it is.
snakeeater
Patriot
Administrátor

Příspěvekod SniperBeauty v 13 črc 2008 19:00

Myslela jsem to jako, že od vydání hry uplyne těch šest měsíců a pak se objeví nekrolog nebo tak něco. At nás to zasáhne ještě hlouběji.
SniperBeauty
Scott Dolph

Příspěvekod Daxter v 13 črc 2008 19:20

Jak Naomi šaškuje s těma injekcema a pak jak mluví s Otaconem: ,,You have so much beautiful eayes....'' u toho jsem se rozbrečel a ta hudba....
Daxter
Johnny Sasaki

Příspěvekod ronins tiger v 27 lis 2008 01:07

Nejvíc Shadow Mosses,ale u mě nastal ten paradox že s MGS1 jsem začal pak dlouho nic a teď MGS4.Ke 2 a3 mě to nějak netáhlo.Ale jakákoliv muzika z jedničky zazní tak mám naježené chlupi na zádech.Škoda jen že si tu jedničku nemůžu znova zahrát na PS3.Jináč jsem hltal každou vteřinu od začátku až do konce.No a ten konečný souboj byl taky hustý.Taky tam byli kapky něčeho tekutého.Celkově to bylo super.Škoda že Kojimu omezoval Blu rey,kdo ví co by tam všechno bylo. :D
Jo a největší soucit my vyvolala SANNY a ty její vajíčka jak chtěla každému dát jídlo a tím upoutat pozornost a ještě k tomu takovým hezkým rozpačitým způsobem :cry: Zas mi kápla ta tekutina :wink:
Obrázek
ronins tiger
Scott Dolph

Příspěvekod t3n v 27 lis 2008 13:19

ronins tiger píše:... Škoda že Kojimu omezoval Blu rey,kdo ví co by tam všechno bylo. :D ...

ono je to mozna dobre, zabranuje to zbytecnymu patosu.

jinak moje nejoblibenejsi scena je asi smrt Naomi na Shadow Moses... nejvetsi dojak :mrgreen:
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod Old_Snake v 15 bře 2010 22:28

Nejlepsi sceny z MGS4 jsou snad ty, jak se Snake plazí tou chodbou ozářenou, obrazovky rozděleny na dvě půlky a do toho ta pěkná hudba :)

Potom bitka Liquid vs Solid tak i u konce jak Liquid řekne " You are pretty good. " tak jak zazní ten hlas mladého ocelota z MGS3 :D

Potom jak přijdu na heliport Shadow Moses, začne hrát ta úžasná hudba The Best Is Yet To Come :) ... no...

Další scény v Praze jak Liquid říká " Das system ist mein! " a jak zemře Eva a Johnny zachrání Meryl :D ... jejich asi víc těch mích nejoblibenějších scén :D no...

OT: Jak jsem psal, když Snake prochází ozářenou chodbou... jsem si říkal, že vní byla radiace nebo co to vlastně bylo? :( :?
Naposledy upravil Old_Snake dne 15 bře 2010 22:36, celkově upraveno 1
Old_Snake
Emma Emmerich

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 15 bře 2010 22:34

Nebyla to radiace ale mikrovlny. Bylo to tam několikrát řečeno.

A neříkal "Das system ist mein", ale "The system is MIIINEEE".

K tomu "You're pretty good" jen dodám, že tam bylo i z MGS1. V týhle části jsem neměl slov 8)
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod solid__snake v 15 bře 2010 22:35

Byla to mikrovlnka :)

edit: nj, Sn@ke mě předběhl. :)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots