ČTĚTE: Pravidla fóra

Hideo Kojima nás tentokrát zavedl do období Studené války, kde celý příběh série začíná.

ČTĚTE: Pravidla fóra

Příspěvekod Rivon v 28 říj 2008 16:13

PRAVIDLA

Platná od 3.5.2009 pro všechny uživatele fóra Metal Gear Hideout. Tato pravidla byla schválena administrátory fóra, kteří budou na jejich dodržování dohlížet společně s moderátory. Naposledy upraveno 9.9.2015.

1. Je zakázáno na fóru porušovat zákony ČR, Slovenska či jiných států, jejichž příslušníky uživatelé jsou nebo na jejichž území se nacházejí.

2. Uživatelé jsou povinni seznámit se s pravidly. Neznalost pravidel v případě prohřešku neomlouvá.

3. Za svůj účet jsou uživatelé zodpovědní za všech okolností. Případné zcizení vašeho účtu ihned nahlašte některému z administrátorů či moderátorů.

4. Je zakázáno zveřejňovat na fóru obsah rasistického, xenofobního, politického, sexuálně explicitního či jinak urážlivého charakteru nebo obsah, který porušuje zákony či obecně platné společenské normy.

5. Je zakázáno provádět činnosti, které by poškozovaly fórum či stránku Metal Gear Hideout. Stejně tak je zakázáno využívat fórum k poškozování ostatních jeho uživatelů.

6. Je zakázáno na fóru zveřejňovat odkazy reklamního charakteru či zde přímo propagovat nějaký výrobek či službu.
6.1 Vyjímkou jsou reklamy týkající se Metal Gear her, filmů apod.

7. Příspěvky, které uživatelé odešlou by se měly týkat tématu, na který odpovídají. Příspěvky mimo téma (Off Topic = OT) či s tématem absolutně nesouvisející (Spam) budou přesunuty do odpovídajícího tématu/fóra, respektive mazány.

8. Je zakázáno vyvolávat flamewary (hádky).

9. Je zakázáno psát double-posty, triple-posty atd. (více příspěvků za sebou od jednoho uživatele). Když chcete napsat další informaci, tak klikněte na ikonku "Upravit" v pravé horní části příspěvku, čímž se dostanete k editaci příspěvku, a svůj příspěvek doplňte. Nejenže je tak fórum přehlednější, ale ušetříte tak i práci moderátorům, kteří by jinak museli vaše příspěvky spojovat.

10. Po vaší registraci musíte do dvou měsíců napsat alespoň jeden příspěvek, jinak bude váš účet smazán. Jedná se o opatření proti spambotům.

Za porušení pravidel budete nejprve varováni. Při opakovaném porušení pravidel vám může být udělen ban s dobou trvání od 1 dne až po dobu neomezenou.

Při jakýchkoli nejasnostech kontaktujte některého z administrátorů (Rivon, snakeeater) či moderátorů (solid__snake, Sol!d Sn@k3, Swat).
Winning...
Obrázek
Uživatelský avatar
Rivon
Patriot
Administrátor
 
Příspěvky: 10291
Registrován: 11 čer 2007 17:19

Re: ČTĚTE: Pravidla fóra

Příspěvekod Rivon v 03 kvě 2009 13:26

Pravidla byla doplněna o bod č.10. Ode dneška (3.5.2009) platná. ;)
Winning...
Obrázek
Uživatelský avatar
Rivon
Patriot
Administrátor
 
Příspěvky: 10291
Registrován: 11 čer 2007 17:19


Zpět na Metal Gear Solid 3: Snake Eater / Subsistence

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron