Zklamání

Hideo Kojima nás tentokrát zavedl do období Studené války, kde celý příběh série začíná.

Re: Zklamání

Příspěvekod Crash5936 v 30 led 2009 16:36

Na to uz mam metody... spis jsem tema cheatama myslel to posouvani casu :-)
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod G.Snake v 07 úno 2009 22:42

Když mluvíte o tom mikrofonu Mě to s nim moc nešlo vždycky sem ho asi minutu hledal po zvuku, pak jsem slyšel za sebou nějaký zvuky, tak se otočím no a hádejte kdo tam stál no jasně že End s Mossinem namířenym mně na čumák. a víte jak blbje se musí vyndavat šipka z nosu? :lol:
Death is tragic, but life is miserable

The Sorrow
G.Snake
Scott Dolph

Příspěvekod phantomasko v 22 úno 2009 00:46

tak to hej :mrgreen: ja uz ked som to hral daky 5 krat a uz som vedel kam mam ist a pod. tak na mna vystrelil, som sa schoval a vytiahol mic a teraz iba pocujem jak mi nieco hovori tak schovam mic a on za mnou.kua to bol taky pocit :lol: ma potom odvliekol niekam do prdele tak znova :D
PSN ID - phantomasko
Home ID - ungala-bungala
MGO ID - Pagani
phantomasko
Otacon

Příspěvekod naked-snake v 22 úno 2009 10:01

ono sa s nim dalo velmi dobre hrat,je to taky vychcanec ten The end veru :)
naked-snake
Major Zero

Příspěvekod Old_Snake v 27 úno 2009 16:47

hh ty triky mam odzkusane kromě toho jak exploduje na voziku xD já sem to zkusil podle toho o tyden dopředu dat hodiny to prosel END stářím a kdyz sem vyzkousel jen tak z prdele posunout to o 3 roky dopředu, zapnout hru a uvidíte animaci jak Snake hleda v džungli se zbraní v ruci a uvidí ležícího ENDA se sniperkou, a snake na nej "Drop your weapon!" a on se nehne :D pak zjistí že END zemřel na stáří potom snake se obrati na ENDA zády a odejde a jen vidíte explozi z ENDA a happy end :D
Old_Snake
Emma Emmerich

Příspěvekod janko001 v 14 bře 2009 22:35

takze som si precital skoro vsetky komentare, nasiel som tu diskusiu hlavne co vas sklamalo/potesilo/atd... rozne veci... aj ja sem asi pridam.
Zacnem tym ze hru som uz nespocetne vela krat presiel a je to najpremakanejsia hra na PS2, ani by som nedokazal spocitat ze kolko casu som pred touto hrou presedel... dovody su jednoznacne - ked vysiel 1. diel MGS, mal som 8 rokov ked som si ho prvy krat zahral, nevedel som absolutne v tedy kdo je napriklad Darpa Chief, SoliD Snake, atd atd, no pozeral som sa v tedy na tie cut sceny ako na film a aj ked som nicomu nerozumel, bol to neskutocny zazitok, ani sam neviem preco a v tedy ma cela tato seria chytila, pribeh za hlavu, hratelnost za ruky a hudba za srdce... 1 rok, non stop hranie, + VR missions cca pol roka.
Prisla PS2jka, prisiel MGS 2, ktory som dostal pod stromcek este v ten rok ktory vysiel, uz som bol z anglictiny trosku doma takze som rozumel :) a taktiez som chapal pribehu ako tak, no MGS2 nieze odpovedal na otazky co priniesla jednotka, no dalsie pridala... tento druhy diel ked som prvy krat uvidel, som mal pocit ze to snad ani nie je mozne, grafika, zvuky, proste to bola taka vylepsena jednotka, ale taktiez som pred tymto dielom presedel vela casu, snad este dlksie. To bola taka historia, teraz k tom podstatnemu, k tym dovodom :)... mam PS2jku, normalka, pozrel som snad vsetky trailery a videoreview na MGS3, pocity boli zmiesane, idem do obchodu, kupim MGS3 z pultu, este v tedy Snake Eater, zapnem hru, zacnem hrat, a neverim vlastnym usiam ani ociam, pri tom chaose pozerania intra a prveho epilogu som absolutne zabudol na MGS 1 a 2 a este aj na to ze su to udalosti pred tym vsetkym, zacnem hrat, a stal sa zazkak, MGS3 hravam dodnes, uz nie tak casto ale obcas si ju zahram, bol to v tedy najlepsi diel MGS aky som hral, nic mu nechybalo, moje emocie na konci prepadli, plakal som, velmi som plakal a dlho, a za kazdym ked ho dohram, tak silne pocity som nezazil ani pri filme... v tedy 2005 to bol pre mna dar z nebies, proste dar, ani sam neviem kolko casu a ako dlho mi tato neuveritelna gameska vydrzala, asi najviac, a to asi kazdemu fan MGS co je tu :))) ani neviem co mam este napisat o tomto 3. diely, snad len velka vdaka Hideo Kojima, velka vdaka ti... o MGS 4 nabuduce :))
I'm no hero. Never was, never will be.
Kept you waiting, huh?
janko001
Johnny Sasaki

Příspěvekod Leon v 14 bře 2009 22:45

Hezky jsi to napsal :) U mně to bylo taky tak, MGS 1 a 2 jsem měl rád, ale teprve až Snake Eater to změnil na posedlost. A to si ještě nehrál MGS 4, tam až se ti to všechno spojí dohromady v jeden velikej epickej útvar a navždy vryje do paměti, na jedinečnost té chvíli kdy to dohraješ, budeš vzpomínat ještě dlouho.
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod razi v 15 bře 2009 01:31

Nikdy nezapomenu na tu scenu kdy Naked Snaeka titulovali na Bigbosse, ta odvaha nepodat ruku prezidentovi (nakonec prece) a jeho utek z vezeni byl snad nejvetsi zazitek z MGS. Tim si me BB ziskal na dobro. Od ty doby je to pro me ve svete MGS postava cislo jedna.
razi
Johnny Sasaki

Příspěvekod Crash5936 v 15 bře 2009 09:15

Zaver MGS3 byl vazne uzasnej, s tim souhlasim... naprosto to vystihuje celou dosavadni serii.
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 15 bře 2009 09:51

Už proto, že se tady řeší takovéhle problémy nechápu, proč se tenhle topic jmenuje "Zklamání".
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod eF_Snake23 v 15 bře 2009 11:18

Tak zklamani treba pro to ze za BB se v MG serii hralo jen dvakrat, je to i muj nej hero, scela chapu proc vybudoval Outer Heaven, skoda ze mu to neklaplo...xD, ba to by sme nemeli 3 dili se solidem...... No kazdopadne povazuju Mgs3 a Portable Ops, za pribehy u kterych pocitim nenavist, pratelstvi i plac v mich 25 letech, coz je na hru dobre :D :D :D
Big Boss 4ever, i fight for rebuild Outer Heaven :!: :!: :!: :mrgreen:
PSN ID - Fallcomp_
Desperado Enforcement LLC.
Obrázek _______________________ Obrázek
eF_Snake23
Naomi Hunter

Příspěvekod Snake SR v 29 bře 2009 21:04

zdielam tvoj nazor aj ja som si myslel ze mgs3 bude viac prepracovane ale aj tak to ke skvela hra
Snake answer me Snake Snake Snakeee
Snake SR
Scott Dolph

Příspěvekod Leon v 29 bře 2009 21:10

Možná že trojka měla jednoduší příběh (na poměry MGS), ale o to víc hýřila emocemi :)
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod t3n v 30 bře 2009 10:00

lidi si stezujou ze pribeh MGS2 byl prekombinovanej a pak si stezujou ze pribeh MGS3 byl moc plochej... wtf
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod kasta v 30 bře 2009 10:28

mne mgs3 nezklamalo. sice tam nebylo presne to co v trailerech, ale spoustu veci navic(kamuflaz, sytem zraneni, cqc, apod.) to vynahradilo. i mgs4 melo prvni trailer jinej - prvni akt, a snake si strka bouchacku do huby, dava si davku syringe, a otacon s nim nekomunikuje z nomadu a tak.
psn id: kasta-SMF
kasta
Johnny Sasaki

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear Solid 3: Snake Eater / Subsistence