MGS 3 - tipy a triky

Hideo Kojima nás tentokrát zavedl do období Studené války, kde celý příběh série začíná.

Re: MGS 3 - tipy a triky

Příspěvekod Jack Milles v 26 bře 2009 09:32

tak včera sem si poprvní vyzkoušel upálení vojáka pochodní :lol: to nemá chybu, už sem to hrál tolikrát,ale až včera sem to zkusil poprvé :D moc pěkný taneček předvádí :lol:
Jack Milles
Mei Ling

Příspěvekod eF_Snake23 v 26 bře 2009 11:47

Souboj s THE ENDem, hned na zacatku bezte rovne na pahorek, po leve strane pod vami je minisklad s ration, sedi na nem ENDovo papousek, strelte ho uspavackou a seberte, az se probere vypustte ho, zacne hledat ENDa, az ho najde zacne nad nim krouzit a kricet GRANDPA, GRANDPA, tak vam odhali jeho pozici stejne jako odhaluje vasi ENDovy, jde chytit kdykoli, ale tady hned na zacatku na tom sklade je uplne vzdycky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PSN ID - Fallcomp_
Desperado Enforcement LLC.
Obrázek _______________________ Obrázek
eF_Snake23
Naomi Hunter

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 26 bře 2009 17:24

Jo, to je na webu.
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Leon v 26 bře 2009 17:28

Jack Milles píše:tak včera sem si poprvní vyzkoušel upálení vojáka pochodní :lol: to nemá chybu, už sem to hrál tolikrát,ale až včera sem to zkusil poprvé :D moc pěkný taneček předvádí :lol:

Ha, to jsem nikdy nezkoušel, ale hned vyzkoušim :twisted:
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod G.Snake v 26 bře 2009 22:55

Já jsem na něco omilem přišel když bojujete s endem a necháte hru běžet bez pauzi už od začátku Endovi postupně ubyde stamina a pak stačí ho jen jednou, dvakrát střelit (problém je že celí proces trvá asi hodinu) :cry:
Death is tragic, but life is miserable

The Sorrow
G.Snake
Scott Dolph

Příspěvekod Jack Milles v 27 bře 2009 07:21

Leon píše:
Jack Milles píše:tak včera sem si poprvní vyzkoušel upálení vojáka pochodní :lol: to nemá chybu, už sem to hrál tolikrát,ale až včera sem to zkusil poprvé :D moc pěkný taneček předvádí :lol:

Ha, to jsem nikdy nezkoušel, ale hned vyzkoušim :twisted:

já teď běhám se stealth a všechny upaluju :lol: stačí si za ně dojít s pochodní,kleknout si a chvilku počkat :D
Jack Milles
Mei Ling

Příspěvekod Leon v 27 bře 2009 17:15

Blázne :mrgreen:
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod Sheng v 27 bře 2009 17:35

G.Snake píše:Já jsem na něco omilem přišel když bojujete s endem a necháte hru běžet bez pauzi už od začátku Endovi postupně ubyde stamina a pak stačí ho jen jednou, dvakrát střelit (problém je že celí proces trvá asi hodinu) :cry:

Ale.... :) pokud budes cekat dyl tak je moznost ze se mu stamina doplni az na maximum kdyz na nej sviti slunicko :) takze by se to cekani mohlo protahnout
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod Crash5936 v 27 bře 2009 18:40

To me malem trefil slak, kdyz jsem ho zabijel poprvy, tak jsem sel na staminu... a kdyz uz mel posledni pulku obdelnicku, tak nabehne na slunicko :-D Nastesti to muze udelat jen jednou.
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Snake Foxhound v 29 bře 2009 02:20

Když hrajete hru podruhé, tak se dají na The Enda učelně použít uniformy od Bossů. Třeba od Sorrowa- bez problému se k němu dostanete protože vás neslyší. A pak se dají dělat věci, na staminu je to pak otázka par desítek sekund- kombinace stun granatů, a toho uspávacího kapesníku nebo spreje. Nic není nad to tomu staremu lišákovi přijít do zad a freez!!! jde to i bez uniformy ale musíte jít pomalu at vas neslyší.
Snake Foxhound
Scott Dolph

Příspěvekod Leon v 29 bře 2009 10:10

Když jsem to hrál naposled tak jsem Enda sejmul Dragunovem hned v tom skladu. Exploduje a Snakea trefí kolečko z jeho vozíku :D
Obrázek
Leon
True Patriot

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 29 bře 2009 11:20

Jj, to je i na webu. Ale imo je to pak těžší, když tam jsou Ocelot Unit :lol: . Já tuhle chybu udělal zrovna, když jsem hrál E-Ex a pak jsem se málem přes Oceloťáky nedostal :?
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Crash5936 v 29 bře 2009 11:33

Ted jsem se dival na video s postupem jak se to ma delat... looooool, to kolo jak sejme Snejka :-D
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Leon v 29 bře 2009 19:12

K čemu je dobrej Sneaking Suit? Já ho měl na sobě při souboji s Boss, protože jsem to viděl v tom filmu jak byl v Substitance, a vůbec mi to nepomohlo :?
Obrázek
Leon
True Patriot

Příspěvekod solid__snake v 29 bře 2009 19:51

Leon píše:K čemu je dobrej Sneaking Suit? Já ho měl na sobě při souboji s Boss, protože jsem to viděl v tom filmu jak byl v Substitance, a vůbec mi to nepomohlo :?

Když to máš oblečené, tak jsi prostě lepší :) Myslím že to nějak o 50% zmenšuje zranění dává nějaký bonus k stamině a další prkotiny... Koneckonců, můžeš si to přečíst přímo ve hře...

Já jsem to každopádně nosil jenom kvůli cool faktoru, hlavně v už zmiňovaném posledním souboji :)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear Solid 3: Snake Eater / Subsistence