PC Verzia

Hideo Kojima nás tentokrát zavedl do období Studené války, kde celý příběh série začíná.

Příspěvekod solid__snake v 28 čer 2006 17:18

Nevim to jistě ale Kojima myslim potvrdil v nějakem rozhovoru že to na PC nebude. Že pry má plno práce s MGS4 a portable ops.
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod revolver_ocelot v 29 čer 2006 09:19

No já jsem to právě taky někde četl,že to na PC nebude,ale doufám že si na to najde čas.
Obrázek
PSN ID: Bianco_Ocelot

MGO ID: Ranet, Tenar
revolver_ocelot
Solidus Snake

Re: PC Verzia

Příspěvekod Snaked3 v 16 srp 2008 22:13

Nie sú niekde nejaké nové info o PC verzii??? Lebo všade len to isté, len petície a tu som čítal že to nebude... ale teraz je rok 2008, stále nič nové o PC verzii??
Snaked3
Johnny Sasaki

Příspěvekod Rivon v 16 srp 2008 23:02

Snaked3 píše:Nie sú niekde nejaké nové info o PC verzii??? Lebo všade len to isté, len petície a tu som čítal že to nebude... ale teraz je rok 2008, stále nič nové o PC verzii??

lol, PC verze nebude ;) není to v plánu a obávám se, že ani nebude
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod t3n v 17 srp 2008 09:53

jeste ze tak... zlata ps platforma. cesi se musi naucit hrat na konzolich :mrgreen:
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod Snaked3 v 17 srp 2008 10:55

A ked mam len PC a Metal Gear Solid je moja najoblubenejšia hra tak jak si zahram 3 a 4... to mam pozerať len videa a čitať o čom to bolo?? Blbosť :-(
Snaked3
Johnny Sasaki

Příspěvekod t3n v 17 srp 2008 11:02

Snaked3 píše:A ked mam len PC a Metal Gear Solid je moja najoblubenejšia hra tak jak si zahram 3 a 4... to mam pozerať len videa a čitať o čom to bolo?? Blbosť :-(

to snad radsi nebudu vubec chapat jako otazku. viz. posledni veta meho prechazejicio prispevku (napsal jsem Cesi, ale pro Slovaky to samozrejme plati taky :wink:)
tech moznosti je nekolik, vcetne tech co jsi sam napsal. zalezi na tobe :mrgreen:
t3n
Patriot

Příspěvekod Rivon v 17 srp 2008 14:05

Snaked3 píše:A ked mam len PC a Metal Gear Solid je moja najoblubenejšia hra tak jak si zahram 3 a 4... to mam pozerať len videa a čitať o čom to bolo?? Blbosť :-(

bohužel... pokud máš dost výkonnej komp (rozuměj alespoň silný Core 2 Duo + 2/4GB RAM) tak by sis to měl zahrát docela v pohodě (občas by se to možná seklo, ale to je holt smůla) :)
já si taky 3ku ani 4ku nezahrál... popravdě mě to ale moc nesere, stejně totiž MGS1 je nejlepší ;) a kupovat si kvůli tomu konzoli je blbost...
t3n píše:jeste ze tak... zlata ps platforma. cesi se musi naucit hrat na konzolich :mrgreen:

spíš by se vývojáři měli naučit myslet multiplatformně (už kvůli tomu, že tím vydělaj nejvíc)
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod Moby v 17 srp 2008 14:47

Ach škoda....ja by som si 3 tak rád zahral...kamoš má PS2 aj MGS3,že by som sa vkradol do jeho domu a šlohol mu PS2 aj s MGS3? :twisted: Emulátor som tiež skúšal a nič...
Obrázek

METAL GEAR CAT!
Moby
Emma Emmerich

Příspěvekod Sheng v 17 srp 2008 14:51

rict ze 1cka je nejlepsi pokud si nehral 3 a 4 je fakt argument jak prase :D (nic proti)
a s tou multiplatformovanosti (hrozny slovo, doufam ze existuje :D) bych to videl spis naopak, exclusivita prodava konzole = vice penez pro vyvojare od sony, hlavne vydavat zaroven na PC je celkem sebevrazda (v tyhle dobe plne piratstvi)
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod Rivon v 17 srp 2008 15:13

Sheng píše:rict ze 1cka je nejlepsi pokud si nehral 3 a 4 je fakt argument jak prase :D (nic proti)
a s tou multiplatformovanosti (hrozny slovo, doufam ze existuje :D) bych to videl spis naopak, exclusivita prodava konzole = vice penez pro vyvojare od sony, hlavne vydavat zaroven na PC je celkem sebevrazda (v tyhle dobe plne piratstvi)

multiplatformnost, ne multiplatformOVAnost ;)
sony nic nevyviji, jen vyrabej konzole...
vydavat na PC není sebevražda... jen to holt není tak výdělečný... ;), ale jako je fakt, že by se mi asi taky nechtělo... ikdyž, taky dělám na AG a PU (jeden další projekt, kerej ale nemá s MGS nic společnýho) zadarmo a nevadí mi to :)
Moby píše:Ach škoda....ja by som si 3 tak rád zahral...kamoš má PS2 aj MGS3,že by som sa vkradol do jeho domu a šlohol mu PS2 aj s MGS3? :twisted: Emulátor som tiež skúšal a nič...

a co máš za kompa? jak říkám, na emulaci musíš mít silnou mašinu... ale myslím, že za pár let až budou PC zase o řád výkonnější se to už bude dát hrát dost plynule ;) - já osobně až budu mít new kompa, tak si to časem taky zkusím zahrát :)
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod Sheng v 17 srp 2008 15:15

tim Sony sem myslel penize od nich pro vyvojare kteri jim zaruci exclusivitu
ps: s tou multipl.... to neres cestinu sem nesnasel na zakladce ani na stredni :D
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod t3n v 17 srp 2008 15:41

presne tak, exkluzivni mega-tituly jako MGS nebo Halo proste prodavaji konzole. ja si taky kupoval PS3 hlavne kvuli MGS4 a vyhledove i kvuli FFXIII a pokud by tyhle tituly nebyly, byla by mi PS3 nadale uplne ukradena.

osobne me nenapada jediny argument proti konzolim (snad az na to, ze multiplatformni hry,jako treba Assassin's Creed z nejakyho nepochopitelnyho duvodu, stoji v PC verzi o tretinu min nez pro konzole). na praci pouzivam UNIX a Windows bych si kvuli hram opravdu neporizoval, uz jen proto ze licence stoji jako pulka PS3.
t3n
Patriot

Příspěvekod Sheng v 17 srp 2008 15:45

tak ja mam PC hlavne taky jenom na praci a tak, maximalne si an tom obcas zahraju nejakou hru ktera na PS neni (vampire bloodlines)
jnak o originalnosti meho SW radsi mluvit nebudu :D mel sem origo XP uz z obchodu ale kdyz sem musel formatovat tak sem pak musel...
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod Rivon v 17 srp 2008 15:54

t3n píše:presne tak, exkluzivni mega-tituly jako MGS nebo Halo proste prodavaji konzole. ja si taky kupoval PS3 hlavne kvuli MGS4 a vyhledove i kvuli FFXIII a pokud by tyhle tituly nebyly, byla by mi PS3 nadale uplne ukradena.

osobne me nenapada jediny argument proti konzolim (snad az na to, ze multiplatformni hry,jako treba Assassin's Creed z nejakyho nepochopitelnyho duvodu, stoji v PC verzi o tretinu min nez pro konzole). na praci pouzivam UNIX a Windows bych si kvuli hram opravdu neporizoval, uz jen proto ze licence stoji jako pulka PS3.

kdyby se ti výrobci radši snažili o skutečně kvalitní ochranu... nebo alepoň takovou která se těžko obchází, tak se mohli zaměřit na PC a nemusel si člověk kvůli pár hrám kupovat další bednu, když už jednu má...

hmm, UNIX se snad už nepoužívá... používá se Linux a BSD... (a taky Solaris, HP-AIX nebo jaxe to jmenuje...)
btw já používám Linux + WXP (kterej bohužel asi není úplně legální, neboť ho měla máma k NB, a tenhle se směl používat právě a jenom na tom NB... ikdyž teďka bych si ho snad i koupil, ale XP, ne Vistu...)
a co se týče cen - už to není tak hrozný, alespoň ty studentský verze nebo OEM se daj sehnat za nějakejch 1500-2500 (bohužel asi demo verze ve formě Home Basic :D), naneštěstí jsou ale tak omezený, že je to až hrozný
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear Solid 3: Snake Eater / Subsistence