PC Verzia

Hideo Kojima nás tentokrát zavedl do období Studené války, kde celý příběh série začíná.

Re: PC Verzia

Příspěvekod Sheng v 17 srp 2008 19:30

nikdy nerikej nikdy :) me se kdysi porouchala PS2 a myslel sem ze MGS3 nikdy nebudu hrat.. asi o rok pozdeji sem se ale dokopal nechal ps opravit a mgs ve zlevnene edici koupil :) ps3 sem myslel taky ze nikdy nekoupim .. penize byly ale bylo me je skoda utratit za ps3 ale nakonec sem dostal polovinu zaplacenou za maturitni vizo :) nikdy nevis co se stane,,,
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod t3n v 17 srp 2008 19:40

zrovna dneska jsem se stavoval v jednom obchode s elektronikou a nahodou jsem tam videl PS2.
cena o litr nizsi jak NDS a co me uplne odrovnalo byla ta velikost (nikdy predtim jsem tu miniaturizovanou verzi nazivo nevidel), ca 5x mensi nez ta stara cerna kraksna :mrgreen:
myslim, ze za soucasne situace kdy prodavane PS3 nemaji podporu pro starsi PS2 tituly (a otazka je jestli kdy budou) je to porad dobra investice. hry pro PS2 porad vychazeji (treba Alone in the Dark vysel driv pro PS2 nez PS3) a snad jeste nejakou dobu vychazet budou a narozdil od PS3 existuje cela rada starsich, lec stale velmi kvalitnich titulu, ktere se daji sehnat za dost nizke ceny (treba Subsistence za 800).

pro vsechny tragedy: presne jak rika Sheng, to ze si dneska nemuzu zahrat XYZ neznamena, ze si XYZ nezahraju nikdy v zivote. imo je lepsi si pockat a doufat nez se rovnou divat na celou hru na YouTube. kdyz mi bylo 12-13, taky jsem asi rok a pul setril vsechny penize jen na PS2, takze vim o cem mluvim :mrgreen: samozrejme o to vetsi radost jsem pak mel, kdyz modra krabice dorazila domu :wink:
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod Sheng v 17 srp 2008 19:43

tak tak.. i me za tu dobu co mam ps2 hodne dobrejch her unikla a kdyby mi este fungovala tak kupuji i kdyz mam ps3 (a urcite ty hry dozenu az bude zpetna kompabilita na ps3) jako napr ICO, Shadow of colossus, FFXII,...
Sheng
Mei Ling

Příspěvekod Moby v 17 srp 2008 20:19

Dúfam, že sa raz doma stretnem s PS2 a MGS3 :? :|
Obrázek

METAL GEAR CAT!
Moby
Emma Emmerich

Příspěvekod Rivon v 18 srp 2008 09:54

rsn4ke píše:hm... ale raz si to zahram :twisted: ak pojdes na nejaku dlhu cestu tak fakt skus to s tym vyextrahovanym zvukom, je to haluz jak hovado :lol: len treba vediet po anglicky 8)

nemoh bys mi pls říct, kde si sehnal ty nahrávky? docela bych si to poslech :)
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod liquidos v 19 srp 2008 15:03

mohl by mi nekdo zaslat prosim linky na tu emulaci?hru stahlou mam a porebuju vedet co potrebuju dalsiho
liquidos
Johnny Sasaki

Příspěvekod Rivon v 19 srp 2008 17:03

liquidos píše:mohl by mi nekdo zaslat prosim linky na tu emulaci?hru stahlou mam a porebuju vedet co potrebuju dalsiho

musíš si stáhnout PCSX2 emulátor + BIOS z PS2 (a možná eště něco)... a na nastavení určitě najdeš návody někde na netu
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod rsn4ke v 19 srp 2008 17:53

Rivon píše:nemoh bys mi pls říct, kde si sehnal ty nahrávky? docela bych si to poslech :)

Kód: Vybrat vše
http://torrents.thepiratebay.org/4260705/Metal_Gear_Solid_cutscenes.4260705.TPB.torrent

to su secky cutky od mgs1 (ts) az po mgs4... tak si stahni len mgs3 a cez nejaky program si to daj von ten zvuk (ja som to dal cez youtube downloader 8) )
Kód: Vybrat vše
http://youtubedownload.altervista.org/
Obrázek
rsn4ke
Johnny Sasaki

Bydliště: Alaska, Fox Archipelago, Shadow Moses Island, Heliport, Second floor ventilation shaft

Příspěvekod Moby v 27 srp 2008 15:07

Chlapci! Mne sa asi sníva! Zistil som že brat má PS2 a nehráva ho....požičám si ho a od kamoša si žičnem MGS 3 a bude pařba!!! :D :D :D
Obrázek

METAL GEAR CAT!
Moby
Emma Emmerich

Předchozí

Zpět na Metal Gear Solid 3: Snake Eater / Subsistence