Metal Gear: Cena míru

Zauvažujme si o pokračování filmu Metal Gear: Outer Heaven...

Moderátor: EasyFunFilm moderátoři

Re: Metal Gear: Cena míru

Příspěvekod Prott v 15 črc 2009 12:29

No až na ten jeden "megaspoiler" jich tam moc neni. :-)
Obrázek
Prott
Big Boss

Příspěvekod Ghoststalker v 15 črc 2009 12:50

Prott píše:No až na ten jeden "megaspoiler" jich tam moc neni. :-)

Jakej megaspoiler?:) Dyt zadny dialogy tam nejsou a ten film je hlavne o dialozich, ze jo :).
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod Prott v 15 črc 2009 13:29

Tak předpokládám, že tu nikdo zatím neví, kdo bude ta další známá postava. :)
Obrázek
Prott
Big Boss

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 15 črc 2009 14:40

Hmm, že by
Spoiler! :
Gray Fox?
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Rivon v 15 črc 2009 15:56

Mno tu hroznou hudbu, jste si mohli odpustit :)
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod Ghoststalker v 15 črc 2009 19:39

Rivon píše:Mno tu hroznou hudbu, jste si mohli odpustit :)

No tak to zalezi na vkusu, ze jo... :) Jako treba na soundtrack k MGS4 se tyhle veci strihaj blbe (zato samotny film docela dobre:).
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod PYTHON v 16 črc 2009 08:53

Sol!d_Sn@k3 píše:Hmm, že by
Spoiler! :
Gray Fox?

tak pokud tam fakt bude tahle postava tak se na to ani nemusim koukat....... :evil: po jednicce se setkali az v zanzibaru....to sem moc zvedavej jak to objanite a obhajite :wink:
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod Ghoststalker v 16 črc 2009 16:33

PYTHON píše:
Sol!d_Sn@k3 píše:Hmm, že by
Spoiler! :
Gray Fox?

tak pokud tam fakt bude tahle postava tak se na to ani nemusim koukat....... :evil: po jednicce se setkali az v zanzibaru....to sem moc zvedavej jak to objanite a obhajite :wink:

Tak se na to nekoukej, myslim, ze se tu z toho nikdo neposere, tim spise my :). Nikdo nikdy netvrdil, ze se to bude na 150% presne drzet hry. Je to "Metal Gear inspired", ne "Metal Gear copy". To je jak nadavat treba na Dark Knighta, ze tam Joker neni podanej naprosto stejne jako v komixu.

EDIT: A kdyz uz jsme u toho
Spoiler! :
je nekde explicitne recene, ze se ti dva pred Zanzibarem uz nesetkali? Netvrdim, ze v CM ta postava bude zrovna Gray Fox. Ale jestli jo, tak jsem schopen ti to tu mnoha duvody obhajit. Mimo jine by to byla dobra predehra k Zanzibaru, kde ma byt ta epicka bitva Snake vs. Fox. A myslim si, ze aby byla tak epicka, tak to chce mezi tema postavama vytvorit nejaky hlubsi vztah, nejake pozadi. A pozadi typu "Snake se poprve setkava s Foxem v Outer Heaven," "Snake se podruhe setkava s Foxem v Zanzibaru," "Epicka bitva Snake vs. Fox," me moc nebere.
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod IamNotThePlayer v 16 črc 2009 16:59

Spoiler! :
Snake v MGS1 říká tohle - byli jsme přátelé, ale nikdy jsme nemluvily o našich osobních životech. Bylo to jako nepsané pravidlo. A když se zminuje o souboji v Zanzibaru je popsán takto: Byli jsme jen cvojáci na opačných stranách barikády, ale pořád přátelé. Nic osobního v tom nebylo.
Everybody lies.
IamNotThePlayer
Scott Dolph

Příspěvekod Ghoststalker v 16 črc 2009 17:03

IamNotThePlayer píše:
Spoiler! :
Snake v MGS1 říká tohle - byli jsme přátelé, ale nikdy jsme nemluvily o našich osobních životech. Bylo to jako nepsané pravidlo. A když se zminuje o souboji v Zanzibaru je popsán takto: Byli jsme jen cvojáci na opačných stranách barikády, ale pořád přátelé. Nic osobního v tom nebylo.

Spoiler! :
ja vim... a právě kvůli tomu "prátelé" mi přijde, že se ten jejich vztah musí nějak více rozvést. Přeci se jedno jejich setkání v Outer Heaven nemůže nazývat "přátelstvím".
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod PYTHON v 16 črc 2009 17:11

Spoiler! :
znali se uz pred OH :wink: to ze ve hre snake dela jako ze ho vidi prvne je volovina, MGS database riak neco jineho....FOX pomahal master millerovi snaka cvicit :wink:
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod Ghoststalker v 16 črc 2009 17:21

PYTHON píše:znali se uz pred OH :wink: to ze ve hre snake dela jako ze ho vidi prvne je volovina, MGS database riak neco jineho....FOX pomahal master millerovi snaka cvicit :wink:

Spoiler! :
Hele neberu ti to, ale dokud mi neukazes nejaky zdroj, ktery vyslovne tvrdi opak, tak budu verit tomu, ze se mohli prvne setkat az v OH. Prosel jsem si MG Timeline na http://www.gamefaqs.com/computer/msx/file/578853/43403 + Gray Foxuv zivotopis + Metal Gear Wiki a nikde jsem nenalezl nic o tom, ze by se GF + SS setkali uz pred OH. Ani o tom, ze by ho Fox dokonce trenoval.

MGS Database jsem teda neprochazel (behem tech dvou dnu, na ktere jsem mel pujcene PS3 na zahrani si komplet MGS4 na to nejak nebyl cas), budu vdecny, kdyz mi vsechno, co tam je, nekdo hodi treba na mail :). Nicmene to, ze to tam je, jeste neznamena, ze s tim tvurci pracovali uz pred tema dvaceti lety (koneckoncu, treba v tom remaku MG2 u Subsistance jsou naprosto nepochopitelne prejmenovane skoro vsechny postavy). Mohli si to vymyslet az ted. A pokud je to opravdu az v MGS Database, tak jiste uznas, ze kdyz jsme na OH zacinali pracovat, nemohli jsme to tusit.

A tim bych uz tuhle debatu utnul a vratil se on topic.
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod snakeeater v 16 črc 2009 22:41

Ghoststalker píše:Nicmene to, ze to tam je, jeste neznamena, ze s tim tvurci pracovali uz pred tema dvaceti lety (koneckoncu, treba v tom remaku MG2 u Subsistance jsou naprosto nepochopitelne prejmenovane skoro vsechny postavy). Mohli si to vymyslet az ted. A pokud je to opravdu az v MGS Database, tak jiste uznas, ze kdyz jsme na OH zacinali pracovat, nemohli jsme to tusit.

samozrejme ze s tim pred 20 lety nepracovali, ale znali se uz ve foxhoundu (zatim ti neukazu, kde to je napsany). a pokud si muzete vybrat jestli se drzet techto faktu nebo ne, nevidim sebemensi duvod, proc se jich nedrzet.

...jinak se mi zda, ze se vam zase moc nechce poslouchat fandy... meli byste je poslouchat, jinak budou nekteri z nich zase zklamani :?
There's no such thing in the world as absolute reality. Most of what they call
real is actually fiction. What you think you see is only as real as your brain
tells you it is.
snakeeater
Patriot
Administrátor

Příspěvekod Ghoststalker v 17 črc 2009 07:42

snakeeater píše:
Ghoststalker píše:Nicmene to, ze to tam je, jeste neznamena, ze s tim tvurci pracovali uz pred tema dvaceti lety (koneckoncu, treba v tom remaku MG2 u Subsistance jsou naprosto nepochopitelne prejmenovane skoro vsechny postavy). Mohli si to vymyslet az ted. A pokud je to opravdu az v MGS Database, tak jiste uznas, ze kdyz jsme na OH zacinali pracovat, nemohli jsme to tusit.

a pokud si muzete vybrat jestli se drzet techto faktu nebo ne, nevidim sebemensi duvod, proc se jich nedrzet.

Protoze to nejsou fakta... Sam rikas, ze nevis, kde to je zmineny. A jak by sis to jako predstavoval? Mame pretocit OH, protoze v MGS Database je najednou zminka o tom, ze se SS a GF znali uz drive? Prijde mi, ze tu fakt resite picoviny. To uz stejne tak muzete nadavat na Philanthropy, ze je to hovadina, protoze o tech postavach a udalostech, co tam jsou, se nikde v zadne MG hre nemluvi.

A je to fakt tak dulezity, ze je v OH jeden kratky rozhovor, kde se GF a SS chovaji, jak by se videli poprvy? Jak jsem rikal, pretacet to nebudeme, takze s tim uz stejne nic neudelate.

S Cenou miru to rozhodne nic spolecneho nema, takze od ted zacinam offtopic mazat.
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod IamNotThePlayer v 17 črc 2009 10:00

...jinak se mi zda, ze se vam zase moc nechce poslouchat fandy... meli byste je poslouchat, jinak budou nekteri z nich zase zklamani :?

Tohle je, ale holý fakt. Bez urážky, ale od fandů dostanete nejlepší rady a není dobré je ignorovat.
Everybody lies.
IamNotThePlayer
Scott Dolph

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear 2: Zanzibar