PROMÍTÁNÍ KINO BLANÍK - ÚNOR/BŘEZEN

Český fan fiilm na motivy původní hry Metal Gear

Moderátor: EasyFunFilm moderátoři

Re: PROMÍTÁNÍ KINO BLANÍK - ÚNOR/BŘEZEN

Příspěvekod CareFree_Artist v 07 bře 2008 15:24

At jdou do rite a prijmou sve chyby...
kɒmɪks.

Obrázek
osohni blog
CareFree_Artist
Patriot

Příspěvekod Peters v 07 bře 2008 21:28

snakeeater píše:hele proc mi za ten clanek vsichni z EFF nadavaj? ta fotka - oka - to beru, smazal jsem ji bez vetsich protestu...ale dostal jsem zprda za to, ze jsem nenapsal, ze tam byli dva moderatori a ze jsem si vubec dovolil napsat, ze strih nebyl uplne OKA, ale ze se to ve finalni verzi vylepsi.
jako lhat nebudu. a tu moderatorku tam klidne pripisu. jakze se jmenovala?

Newim proč to taháš sem a nenapíšeš mě. Ale asi chceš bejt zajímavej takže : Ani já ani Ghost jsme tu nikdy nepsali že film je dokonalej. Právě naopak jsme s Tebou souhlasili, že se musí předělat a to taky děláme - tak slušně řečeno drž hubu. Jediný co nás vytáčí je to jak se v článku vyjadřuješ o Vojtovi. Neznáš ho osobně z čehož je jasně vidět, že mu buď závidíš slávu nebo si plnej předsudků (Vojta je člověk kterej má při spolupráci obrovskej respekt a je s nim sranda a ani v nejmenšim se nikdy nepovišoval nad ostatní), a i mnozí jiní, kteří o Vojtovi měli značné předsudky po premiéře a After řekly jak je strašně v pohodě a že to krásně uvedl. Za tim jedinim si stojim, že by v článku opravdu nemělo co dělat. Jinak si piš kritiku jakou chceš do toho jsme ti nikdy nekecali. Film za moc nestojí to víme.

artist píše:At jdou do rite a prijmou sve chyby...

Než začneš pohazovat sprostá slova, měl by sis zjistit fakta. Vlastně by stačilo, místo chození do rite, zalistovat zpět a pročíst si, že jsme všechny chyby přijali.
Time will show us....
Peters
Scott Dolph

Příspěvekod CareFree_Artist v 07 bře 2008 21:55

Peters píše:
Než začneš pohazovat sprostá slova, měl by sis zjistit fakta. Vlastně by stačilo, místo chození do rite, zalistovat zpět a pročíst si, že jsme všechny chyby přijali.

viz
Snakeeater píše:hele proc mi za ten clanek vsichni z EFF nadavaj? ta fotka - oka - to beru, smazal jsem ji bez vetsich protestu...ale dostal jsem zprda za to, ze jsem nenapsal, ze tam byli dva moderatori a ze jsem si vubec dovolil napsat, ze strih nebyl uplne OKA, ale ze se to ve finalni verzi vylepsi.

AHA... podle všeho tomu tak není ;-)
Každopádně ten můj post bys měřovanej právě na ty a na nikoho jiného, kteří si stěžují.

I didn't mean to offend anyone
kɒmɪks.

Obrázek
osohni blog
CareFree_Artist
Patriot

Příspěvekod Peters v 07 bře 2008 22:37

artist píše:
Peters píše:

viz
Snakeeater píše:hele proc mi za ten clanek vsichni z EFF nadavaj? ta fotka - oka - to beru, smazal jsem ji bez vetsich protestu...ale dostal jsem zprda za to, ze jsem nenapsal, ze tam byli dva moderatori a ze jsem si vubec dovolil napsat, ze strih nebyl uplne OKA, ale ze se to ve finalni verzi vylepsi.

AHA... podle všeho tomu tak není ;-)
Každopádně ten můj post bys měřovanej právě na ty a na nikoho jiného, kteří si stěžují.

I didn't mean to offend anyone

Ok. sry :wink:

Peace 8)
Time will show us....
Peters
Scott Dolph

Příspěvekod snakeeater v 08 bře 2008 15:06

vsak uz jsem ten clanek radsi poupravil, at vyhovuje vsem. a ja nerekl, ze jste neuznali chyby. achjo. uz drzim hubu. pokornej sluzebnicek a pisatel na webu. uz mlcim... :roll:
There's no such thing in the world as absolute reality. Most of what they call
real is actually fiction. What you think you see is only as real as your brain
tells you it is.
snakeeater
Patriot
Administrátor

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 08 bře 2008 19:25

No možná sem rád, že sem neviděl původní verzi toho článku, každopádně ted je dost skvělej a hlavně i vtipnej :) ...No ale tu poslední fotku, tak sem tam já, tak ta je nejvíc nahovno, tam vypadám nák divně :lol:
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Peters v 08 bře 2008 21:55

snakeeater píše:vsak uz jsem ten clanek radsi poupravil, at vyhovuje vsem. a ja nerekl, ze jste neuznali chyby. achjo. uz drzim hubu. pokornej sluzebnicek a pisatel na webu. uz mlcim... :roll:

Nezbývá nic jiného než poděkovat. A omluvit se, že jsem byl tak sprostej :).
Time will show us....
Peters
Scott Dolph

Příspěvekod Ghoststalker v 09 bře 2008 17:36

Hele pristi vikend se chystame predelavat, tak kdyztak piste, na cemu vsemu se mame venovat :)
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 09 bře 2008 19:03

Na začátku filmu, ještě než seskočí Snake z letadla, tak tam je nákej borec, co vypadá jak Peters, ale je s brýlema, původně sem myslel, že je to on sám a přišlo mi to divný, tak bych to tam nedával, stejně to není nák zásadně důležitý ne??? No a pak by tam mohlo být nák znázorněný při tom letu letadla, že se zlepší počasí, protože v animačkách je hnusně zataženo a prší a pak až seskočí tak až po chvilce začne zase pršet...Nic víc mě nenapadá nebo už to asi víte...
Obrázek
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod PYTHON v 09 bře 2008 20:33

smrt Jenn, pristup k MG a hlaska METAL GEAR!!!!!!
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod Peters v 12 bře 2008 18:32

To jste nám toho za úkol moc nedali :)
Time will show us....
Peters
Scott Dolph

Příspěvekod snakeeater v 12 bře 2008 19:23

ja jsem uplne vsechno zapomnel. tak treba nechapu proc ma snake v codecu tak zdeformovanej xicht. nevim jestli to je chyba, nebo jestli to tak ma byt cool :-D kazdopadne, zas tak strasny to neni.
dofinishovat komixove cut-sceny
poradne vykoumat dabing. myslim aby to sedelo. u nekterych postav me vazne mrzel hlas, mel jsem pocit, ze to ani nedabovali rodili mluvci. gray fox ma treba ve vezeni super cool hlasku neco ve smyslu, ze jmeno nerika nic o tom, kdo jsme nebo co jsme vykonali(nevim jak to bylo presne). a s tim dabingem to vubec nezni cool a navic chudak jaksi zvatla, takze mu neni moc rozumet. mimochodem, tahle scena se mi z filmu libi snad nejvic, ghost vypada mega cool, peters vypada super cool(naháč ^.^)...az teda na to, ze se v tom vezeni seznamovali(tak me napada, ze to se muze jeste predelat ne? staci zmenit dabing)
"eh uh eh uh" snaka u reky(to snad bylo ve smycce nebo co)
abych nezapomnel, prej jsem byl napsanej v titulkach. a prej jako "Snake Eater" :-D lol, to je nehorsi mozna verze...pisu se "snakeeater" s malym S. dik :) jo a nezapomente pridelat logo hideoutu(opravis ho petersi prosim?)

PS: hele ze ta trhavina byla listovy testo? :lol:
PS2: urco to neni vsechno, pak se na film mrknu znovu a nahodim dalsi veci
PSP: az to budete mit hotovy, tak mi ten snimek pls poslete, at se na to kouknu nez se to vypusti, treba uvidim nejakej malej nedodelek ;)
There's no such thing in the world as absolute reality. Most of what they call
real is actually fiction. What you think you see is only as real as your brain
tells you it is.
snakeeater
Patriot
Administrátor

Příspěvekod PYTHON v 12 bře 2008 22:20

predelal bych celej codec aby vypadal vic jak vysilacka, a at snake po zachrane Schnidera s nim nekeca vysilackou na dva metry=bez efektu nema tam bejt codec :wink:
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod Ghoststalker v 12 bře 2008 22:56

snakeeater píše:ja jsem uplne vsechno zapomnel. tak treba nechapu proc ma snake v codecu tak zdeformovanej xicht. nevim jestli to je chyba, nebo jestli to tak ma byt cool :-D kazdopadne, zas tak strasny to neni.
dofinishovat komixove cut-sceny
poradne vykoumat dabing. myslim aby to sedelo. u nekterych postav me vazne mrzel hlas, mel jsem pocit, ze to ani nedabovali rodili mluvci. gray fox ma treba ve vezeni super cool hlasku neco ve smyslu, ze jmeno nerika nic o tom, kdo jsme nebo co jsme vykonali(nevim jak to bylo presne). a s tim dabingem to vubec nezni cool a navic chudak jaksi zvatla, takze mu neni moc rozumet. mimochodem, tahle scena se mi z filmu libi snad nejvic, ghost vypada mega cool, peters vypada super cool(naháč ^.^)...az teda na to, ze se v tom vezeni seznamovali(tak me napada, ze to se muze jeste predelat ne? staci zmenit dabing)
"eh uh eh uh" snaka u reky(to snad bylo ve smycce nebo co)
abych nezapomnel, prej jsem byl napsanej v titulkach. a prej jako "Snake Eater" :-D lol, to je nehorsi mozna verze...pisu se "snakeeater" s malym S. dik :) jo a nezapomente pridelat logo hideoutu(opravis ho petersi prosim?)

PS: hele ze ta trhavina byla listovy testo? :lol:
PS2: urco to neni vsechno, pak se na film mrknu znovu a nahodim dalsi veci
PSP: az to budete mit hotovy, tak mi ten snimek pls poslete, at se na to kouknu nez se to vypusti, treba uvidim nejakej malej nedodelek ;)

Co chceš, Fox neni američan, že jo, tak nečekej cool americkej přízvuk :)
Ghoststalker
Eva

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 13 bře 2008 09:25

No s tím CODECem bych to taky předělal nák blíž k vysílačce, prototože v MG1 ještě neměl Snake CODEC. Ale tenhle je fakt cool, tak ho pak můžete v budoucnosti použít na MGS1 8)
Obrázek
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Metal Gear : Outer Heaven