PLUS

První MGS titul pro PSP, který navazuje na příběh MGS3

Re: PLUS

Příspěvekod worrymi v 21 zář 2008 19:11

zdravím. můžete mi prosím někdo vysvětlit, jak přesně funguje survival mod ??? díky moc.
worrymi
Johnny Sasaki

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 21 zář 2008 20:09

Hmm, jednou jsem tam vlezl a nějak záhadně se mi vyléčila jednotka, to bylo v MPO, hledal sem to na netu a bohužel jsem účel nenašel...ono vůbec na netu není moc infa o mpo+...proto to bohužel ani my na webu nemáme...kdyby se ale něco změnilo, nebo by někdo našel info, hned budu informovat...

Edit: hmm, tak jsem zagooglil a dle FAQs http://www.konami-data.com/support/mgsops_faq.html#63 jsem to pochopil tak, že jde vlastně o online herní mod, ve kterým vlastně nehraješ ty, ale počítač sám za tebe...nic nevidíš, jen získáš zprávu z boje...A k čemu to je dobrý? Pokud jsem to dobře pochopil, tak můžeš získat nový jednotky :) ...
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod worrymi v 22 zář 2008 18:10

díky za info. až potud to vím taky. jen nechápu, podle čeho se tam vyhrává. zkoušeli jsme různý věci a vždycky jsme dostali na frak a jednotka fuč. nevím, jestli rozhoduje velikost životů, stamina, sense, nebo schopnosti na jednotlivé zbraně ??? jde o maximálně vyváženou jednotku (všechny schopnosti, léčení, atd.), nebo jen o hrubou sílu (životy a nejsilnější zbraň).
a teď babo raď.
worrymi
Johnny Sasaki

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 22 zář 2008 18:35

worrymi píše:díky za info. až potud to vím taky. jen nechápu, podle čeho se tam vyhrává. zkoušeli jsme různý věci a vždycky jsme dostali na frak a jednotka fuč. nevím, jestli rozhoduje velikost životů, stamina, sense, nebo schopnosti na jednotlivé zbraně ??? jde o maximálně vyváženou jednotku (všechny schopnosti, léčení, atd.), nebo jen o hrubou sílu (životy a nejsilnější zbraň).
a teď babo raď.

Zřejmě tam je někdo lepší než ty...Z těch FAQ jsem to pochopil tak, že prostě musíš mít co nejlepší unit...Já bych sázel na life a zbraně...Je to jako normální online. Tam taky nemůžeš jít se slabou (někdy i poměrně silnou) jednotkou za cílem vyhrát...Je to diskutabilní téma...Zkusím najít ještě něco, ale to až jindy...Dneska už toho mám dost :? ...Kdybys našel něco ty, tak pls řekni...
Obrázek
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Jambormike v 11 říj 2008 17:10

Cau mam problem s tim ze kdyz zapnu singleplayerovou misi z mim vybranym tymem ktery sem predtim v MANAGE vyzbroji pak du do MISSSION tam je jeste zkontroluju jestli maji to co sem jim v MANAGE dal potom spustim misi a vojaci u sebe nemaji nic pls poradte mi jo a jeste potvrzovaci tlacitko mam "kolecko" a cancle je "krizek" mam ops + please poredte mi

edit by Rivon: pro příště, stačí to napsat jednou... ne tříkrát
Jambormike
Johnny Sasaki

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 11 říj 2008 17:30

Milý Jumbormiku, to není žádná chyba, že v Infinity Missions nemáš žádné zbraně a tvoji vojáci jsou do boje takřka naholo. Je to normální jev, kterej má každej hráč MPO+. S tím nic neuděláš. Svou výbavu si musíš pobrat během úrovní v tvé misi. Zbraně od začátku můžou mít jen postavy, kterým nejdou ty zbraně odebrat, což jsou například Tengusové, Cunningham, Raiden, Gene a podobně...Ostatní jdou na prázdno :)
Obrázek
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Předchozí

Zpět na Metal Gear Solid: Portable Ops / Plus