Zone of the Enders

Pokec o jiných hrách.

Zone of the Enders

Příspěvekod solid__snake v 04 srp 2008 20:12

Obrázek

Celkem mě udivuje že tu není téma na tudlectu další Kojimovu sérku.... A taky je mi divné, že jsem se ty hry rozhodl zahrát až teď. :) No, každopádně jedná se o výborné hry, jedničce bych dal sice jenom asi tak 7/10, i když hra měla určitě svoje momenty (většinou v nich figurovala Viola, moje oblíbenkyně :) ), tak pořádně se to rozjelo až s dvojkou, kterou jsem teda ještě sice nedohrál, ale už se asi blížím k závěru... Určitě bych to každému doporučil ;)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Re: Zone of the Enders

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 04 srp 2008 20:44

ZOE sem hrál demo a už to mě dost chytlo. Párkrát sem se chystal, že si koupím plnou hru, ale ted už jí nikde v obchodech nemůžu najít, tak to nehrotím. Každopádně to demo sem hrál ještě dřív, než jsem se dostal k MGS2 a už tenkrát mě to chytlo...Určitě je to suprová hra...
Obrázek
Liquid! Stop this thing!!!
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod PYTHON v 04 srp 2008 21:19

o cem to je :?:
Obrázek
PYTHON
Patriot

Příspěvekod t3n v 04 srp 2008 21:38

jezis ja myslel ze me upadnou prsty nez sem dohral ZOE2 na hard :mrgreen:
jinak muj nazor: ani jeden z dilu urcite neni dokonaly, jedna se o, minimalne pro Evropana, dost zvlastni a neobvykle hry. pro me to byl naopak duvod si je zahrat. oba dily ohromi skvelym mecha designem (Yoji Shinkawa) a impresivnim movie-like pojetim pod taktovkou Kojimy. predevsim dojem je to, na co ZOE sazi. po strance pribehu se s MGS serii samozrejme srovnavat neda, ale ani zde nechybi temata k zamysleni.
moje nejoblibenejsi cast hry je obrovska bitva odehravajici se kdesi ve stratosfere, kdy Jehuty (mech ovladany hlavni postavou) vyzbrojeny kanonem co se nabiji asi 20sec likviduje obri bitevni lode jednu po druhe. poprve sem ziral s otevrenou pusou az sem zapomnel hrat :mrgreen:

ja na ZOE nedam dopustit a stale doufam v ZOE3 :)

edit: doporucuju shlednout vyborny trailer http://www.youtube.com/watch?v=O5jZ-920YmA s pisnickou Beyond the Bounds
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod solid__snake v 04 srp 2008 23:47

t3n píše:jezis ja myslel ze me upadnou prsty nez sem dohral ZOE2 na hard :mrgreen:
jinak muj nazor: ani jeden z dilu urcite neni dokonaly, jedna se o, minimalne pro Evropana, dost zvlastni a neobvykle hry. pro me to byl naopak duvod si je zahrat. oba dily ohromi skvelym mecha designem (Yoji Shinkawa) a impresivnim movie-like pojetim pod taktovkou Kojimy. predevsim dojem je to, na co ZOE sazi. po strance pribehu se s MGS serii samozrejme srovnavat neda, ale ani zde nechybi temata k zamysleni.
moje nejoblibenejsi cast hry je obrovska bitva odehravajici se kdesi ve stratosfere, kdy Jehuty (mech ovladany hlavni postavou) vyzbrojeny kanonem co se nabiji asi 20sec likviduje obri bitevni lode jednu po druhe. poprve sem ziral s otevrenou pusou az sem zapomnel hrat :mrgreen:

ja na ZOE nedam dopustit a stale doufam v ZOE3 :)

edit: doporucuju shlednout vyborny trailer http://www.youtube.com/watch?v=O5jZ-920YmA s pisnickou Beyond the Bounds

heh... zrovna tu misi s tím Vector Cannonem budu mít... už se těším (miluju střílení z tédle zbraně :) ) :mrgreen: No a hlavní důvod proč se mi hra tak zalíbila, je ten japonský styl... Mecha anime já rád :) Navíc Shinkawa se tam dá poznat na první pohled... Třeba Jehuty a Ray mají trošičku podobný design (jenom ta hlava no :P )
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod t3n v 05 srp 2008 08:10

Shinkawa je genius, co se tyce mecha designu. nekde jsem s nim cetl rozhovor, kdy rikal, ze pri navrhu postav pro ZOE mohl daleko vic popustit uzdu fantazii a vyradil se daleko vic nez pri serii MGS.
existuje vyborna concept art knizka Visual Works of Anubis: Zone of the Enders, s naprosto GENIALNIMY artworky. bohuzel nesehnatelna a to ani scany :cry:
t3n
Patriot

Příspěvekod solid__snake v 05 srp 2008 15:53

No mám to dohrané... Ke konci to byla fak už jízda :) Nejvíc mě bavilo kosit všecky se Zero Shiftem... Jehuty ver.2 je už fakt drsný frame :P

Dvojka se mi líbila mnohem víc, i když Jehuty runner číslo jedna je pro mě Leo... Nějak mi tam pasuje víc. Příběh se mi celkově líbil moc a už teď začínám doufat v ZOE3 :)

Jinač moji největší oblíbenci: Viola, ADA, Leo, Dingo...
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 05 srp 2008 16:26

t3n píše:...s pisnickou Beyond the Bounds

Nemáš jí náhodou? Nechtěl bys mi jí poslat???
Edit: Aha, tak tu už mám. A main theme nemáš?
Obrázek
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod t3n v 05 srp 2008 21:35

odkaz na Beyond the Bounds je uz v jinym threadu tady na foru :)
mam oba soundtracky a dokonce se mi povedlo sehnat i nejaky scany z toho artbooku, zitra to klido nekam uploadnu :wink:
t3n
Patriot

Příspěvekod Zahi v 05 srp 2008 23:56

Si snad robite srandu :D akurat predvcerom som si cital v tematu o Kojimovi o tejto hre a uz som mal chutky ze povem kamosovi nech to stahne a pridem za dva dni a uz je tu o tom tema :D DAMN PATRIOTS are STILL ALIVE! uz ani moje myslienky niesu v bezpeci :( :( :( :evil:
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Sol!d_Sn@k3 v 06 srp 2008 08:13

To víš no. FoxAlive byla jen jedna velká defragmentace, takže všechna AI ted běží mnohem rychleji :lol:
Obrázek
Sol!d_Sn@k3
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod t3n v 06 srp 2008 10:55

scany z artbooku Zone_of_the_Enders_Art_Scans.zip

OST uploadnu az budu na kompu kde je mam, takze nejspis nekdy odpoledne :)
t3n
Patriot

Příspěvekod Swat v 06 srp 2008 13:26

Danke, všetko od Shinkawu sa hodí. Je úžasný.
PSN: Mgsswat
Swat
Perfect Soldier
Globální moderátor

Příspěvekod t3n v 06 srp 2008 19:56

jak jsem slibil, japonska elektronicka mnamka. takze sosejte :wink:

Anubis Zone of the Enders OST (2003)
Zone of the Enders OST (2001)
t3n
Patriot

Příspěvekod solid__snake v 16 srp 2008 19:33

great... Moje nejoblíbenější písničky jsou krom Beyond the Bounds ještě ta úplně ze startu dvojky na tom ledovém měsíci a taky jak s Jehutym kosíš tu vesmírnou flotilu... Každopádně celý soundtrack je fajn až na pár vyjímerk. Thx
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Další

Zpět na Jiné hry