Drakengard

Pokec o jiných hrách.

Re: Drakengard

Příspěvekod Zahi v 26 lis 2014 00:21

Takze zbrane mozem menit pocas komba ako v DMC3/4? To znie fajn, tak ja to skusim, stejne to uz asi lacnejsie nikdy nebude ked je to digital download only...
A NieR skusim tiez zohnat niekde, akovidim je to dost rare hra u nas
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Macek v 26 lis 2014 15:03

Objektivně tvrdím, že Nier je o mačkání jednoho tlačítka.
Na stupnici od 0 do 10 je: 0 Nier..............................................10 DMC3
Macek
Big Boss

Příspěvekod t3n v 26 lis 2014 15:49

v tom pripade God of War je tak -4 :fretard: :trollface:
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 26 lis 2014 15:57

Přemýšlel jsem jestli ho tam zařadit pro porovnání. :D Pravda je taková, že by byl 1 nebo 2, přeci jen tam občas vyměníš čtverec za trojúhelník.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Lukasing v 26 lis 2014 19:22

já si pamatuju i kolečko :O
Lukasing
Eva

Příspěvekod t3n v 27 lis 2014 12:46

tam nejde podle me ani tak o pocet tlacitek, ale spis o to, jestli je nejakej rozdil v tom, kdyz clovek bezmyslenkove reze do ovladace a tim, kdyz se to snazi hrat s nejakym skillem :lol:
u her jako DMC, Bayonetta nebo NGS je to zaruka rychlyho game overu :P
t3n
Patriot

Příspěvekod Zahi v 27 lis 2014 16:02

Ninja Gaiden Sigma je velke sklamanie pre mna, mam to aj na PS3 aj na Vitu, zaujimala ma ta "legendarna obtiaznost" kym som neprisiel k zaveru, ze obtiaznost celej hry spociva v retardovanom ovladani...
Akoze fakt, vratil som sa k tomu asi 5x a zakazdym som to musel vypnut lebo som nezniesol tak debilne ovladanie :yuno:
Vyzera ta hra pekne, aj sa pekne diva na niekoho kto to vie hrat, ale hrat ma to vobec nebavilo a nic ma nemotivovalo sa prisposobit tomu ovladaniu...
Toto je vlastne jeden z dovodov, preco sa tu pytam na Drakengard 3. Akoze vyzera to dobre na videach, ale keby to malo ovladanie ako NGS tak to urcite passnem :dco:
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Crash5936 v 27 lis 2014 17:04

Vzdyt originalni Ninja Gaiden taky nebyl obtiznej tim ze by mel dobrej herni design pokud vim :D
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Zahi v 27 lis 2014 17:25

ked uz nic ine tak si aspon mohol Ryu ovladat vo vzduchu...
A momentalne by som si fakt racej zahral NG na NESku nez jeho remaky...
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod t3n v 27 lis 2014 17:25

no je fakt, ze jestli sem u nejaky hry chtel roztriskat dualshock, tak to byl rozhodne NGS2 :D
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 28 lis 2014 03:22

Musím upřesnit, že Nier není přímo ten typ H&S, který se tady rozvíjí.
Nier je normální RPG. Blbě se to vysvětluje, prostě to je geniální hra, kterou by si měl každej zahrát, aby pochopil. Ale ne kvůli typu hratelnosti či úrovni grafiky.
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 28 lis 2014 06:29

Souhlas. Nier v prvé řadě ani nění H&S imo, nýbrž akční RPG/adventura. D3 už bezpochyny H&S je. No a D1 a 2 jsou zase Musou gamesky. :)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Zahi v 01 pro 2014 08:35

No tak hra to nieje zla, postavy su celkom zaujimave, ale som teprv v branch C a z pribehu nechapem nicomu :D, vraj sa to ale v branch D vysvetli, tak to zatial necham tak
Combat je fun, mnozstvo zbrani na vyber, podla toho aky moveset mi pasuje najviac, sekcie s drakom su celkom meh, pride mi to identicke s D1... no aspon tam tolko toho nebolo

Len mi pride ze tu hru snad nikto netestoval, FPS niekedy padne na jednociferne cislo, hlavne v branch C je jedna lokacia kde som mal 1-3 FPS asi minutu a nemohol som nic robit, NPC behaju do stien 50% casu, raz mi po zapnuti hry ani nefungoval D-Pad, nehovoriac o sialenej kamere pri lock-on, hlavne pri stenach...

Dalsia vec co ma sere je, ze pribehove DLC o vsetkych intoneroch je dalsich 25 libier :doomed: , to uz budem musiet pozriet na YT...
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod solid__snake v 01 pro 2014 09:48

Jo, zapomněl jsem zmínit, že veškerý background o vedlejších postavách je v povídkopé formě na oficiálních stránkách. :bpf:
http://drakengardgame.com/

Sekce s drakem jsou na tédle hře úplně nejhorší imo. To bylo moje největší zklamání, co se gameplaye týče. D1 se ve vzduchu mnohem líp ovládal a hlavně šlo z draka sesednout a znova na něj naskočit, když to bylo v misi na otevřeném prostranství.

Každopádně s tebou víceméně souhlasím. Branch C jsem zatím ještě ani nezačal. Kde v ostatních dílech jsem byl naprosto unešen a očekával jsem co se stane dál, v trojce mi ten pocit chybí, i když to rozhodně není špatné.
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Zahi v 02 pro 2014 01:15

Tak a dohrane...
Pribeh v Branch D stoji za viac ako zbytok hry, takze odporucam to dohrat, aj ked stale zopar veci nechapem, ale to moze byt neznalostou ostatnych hier.

Ale final boss.... No GL bez podvadzania, na taky bullshit fakt nemam nervy :ftdb:
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

PředchozíDalší

Zpět na Jiné hry