Bojovky

Pokec o jiných hrách.

Re: Bojovky

Příspěvekod Macek v 02 čer 2014 21:29

solid__snake píše:Podle mě MK je vždycky sračka. Jen někdy to je docela zábavná sračka. Doufám, že to bude případ tohodle dílu. :)

edit: Teď jsem zčeknul trailer. Ta hudba. :fuckno:

Já jsem měl v dětství možnost to hrát na automatech ještě. Klasika. Fatality. :D
Pro mě to má pár nezapomenutelnejch postav, jinak je to sračka, to máš pravdu. Co bys taky chtěl od západu. :pfftch:
To CGI je hnusný, celá stylizace toho videa se mi nelíbí, Sub-Zero vypadá jako prase, s maskou i bez masky. A přesně, ta příšerná hudba. :roll:
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 02 čer 2014 21:52

Postavy se mi taky líbí, i když to jsou jen samé klony sebe sama. :D Vždycky jsem byl hlavně fanda Scorpiona a jeho hlášek. Get the fuck over here! Jako malý sem žral i ten film od Andersona. Takže hned to neodsuzuju, naopak se těším, co za blbost z toho vyleze. :P

+ jako bonus, jedno z mých nejoblíbenějších videí na yt je také s MK tématikou. https://www.youtube.com/watch?v=XYP0BCokPzg :sjesus:
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Rivon v 02 čer 2014 22:07

S kamarádama jsme to tu ještě na začátku tohohle semestru docela pařili (MK9) jen tak a je to hrozná prdel. Jen jsme si museli dát pravidlo, že žádný X-Raye, protože jsou hrozně OP... Nejvíc mi sedla Kitana a taky ten policajt není špatnej.
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod solid__snake v 02 čer 2014 22:34

Mně to ani tak broken nepřišlo, jako některé byly šílené, to uznávám + ten input (L2+R2). :roll: Nehustější měl Noob Saibot. :D

No každopádně ale vim, že meta byla nakonec stejně úplně bez X-Rayů, protože všichni si radši šetřili meter na combo breakery.
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 02 čer 2014 22:51

solid__snake píše:Postavy se mi taky líbí, i když to jsou jen samé klony sebe sama. :D Vždycky jsem byl hlavně fanda Scorpiona a jeho hlášek. Get the fuck over here! Jako malý sem žral i ten film od Andersona. Takže hned to neodsuzuju, naopak se těším, co za blbost z toho vyleze. :P

+ jako bonus, jedno z mých nejoblíbenějších videí na yt je také s MK tématikou. https://www.youtube.com/watch?v=XYP0BCokPzg :sjesus:

Já mám naopak zase nejraději Sub-Zera. Vždycky jsem měl slabost pro takový freeze týpky, proto mě štve, že se mi ten v traileru nelíbí.
To video. :somuchwin: Trochu mě mrzí, že mě éra Street Fightera úplně minula. Jedinej, kterej jsem hrál, byl SFIV na PC a málem jsem u toho rozflákal klávesnici.

Pro takový pobavení to je skvělý Rivone. Je jasný, že se nesejde parta lidí, aby společně pařili MGS třeba. :pfftch:

Stejně mám nejoblíbenějšího Tekkena. :rsmile2:
Macek
Big Boss

Příspěvekod Lukasing v 03 čer 2014 00:57

hele taky sem hodím nějaký svoje offtopic blitky.. a to takový, že ten flick od Andersona je béčková hitovka z devadesátek, jako děcko jsem na to koukal pořád.. nejlepší scéna?
Spoiler! :
Obrázek nevykloznou a nevyklouznou :ftdb:

taky jak bejvá zvykem, na začátku roku se pořádají plesy pro snoby ( :mrgreen: ) a jeden z nich v Brně se vší slávou zahajoval Christopher Lambert, na bilboardu stálo "hvězda filmů Tarzan, Tah jezdcem nebo Highlander" a já si říkal, kterej buran to vymejšlel, když tam není Mortal Kombat :fa:

k novému Mk jináč nemám co říct.. snad je "ta" hudba.. :roll:
Lukasing
Eva

Příspěvekod solid__snake v 03 čer 2014 01:06

I'VE STUDIED ALL YOUR MOVES!
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 08 čer 2014 21:35

Macek
Big Boss

Příspěvekod t3n v 09 čer 2014 14:52

:somuchwin:
Spoiler! :
Obrázek
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod solid__snake v 10 čer 2014 14:18

Tady nějaký ten gameplay z MKX. Vypadá to úplně stejně jako 9. :)
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 10 čer 2014 14:35

solid__snake píše:Tady nějaký ten gameplay z MKX. Vypadá to úplně stejně jako 9. :)

? :trollface:
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 10 čer 2014 15:06

Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 10 čer 2014 17:37

Co to tam je za neznámý debilní charaktery . :why: Ble.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Rivon v 11 čer 2014 19:52

Z tak nekvalitních záběrů těžko něco soudit. Řekl bych ale, že ty efekty jsou o trochu lepší.
Winning...
Obrázek
Rivon
Patriot
Administrátor

Příspěvekod solid__snake v 11 čer 2014 21:03

https://www.youtube.com/watch?v=m2y_sHOSDYs Náhodou se mi to docela líbí. Ty tři různé styly pro každou postavu mi přijde jako super nápad. Něco jako Supery ve 3rd striku. Doufám, že to nepodělají.

To jak sem říkal, že to vypadá stejně, jse myslel jako stylově. Graficky to přece musí být lepší, navíc když to je na různé generace. :)
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

PředchozíDalší

Zpět na Jiné hry