Nioh 仁王

Pokec o jiných hrách.

Re: Nioh 仁王

Příspěvekod Zahi v 07 úno 2017 23:03

Kto si to tu bude kupovat? Hodte si ma do PSN friendlistu, ked najdes frienda ako mrtvolu a vyvolas jeho revenanta tak z frienda vypadne uplne cely gear nie iba random casti ako z random revenantov :rsmile:
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Re: Nioh 仁王

Příspěvekod Macek v 07 úno 2017 23:29

Jsem někde zahlídl, že tam má být boss Oda Nobunaga. To může být dobrá řežba. :D
Koukám, že víc historickejch týpků tam je. Tokugawa Ieyasu třeba. A spousta dalších, o kterých ale už nic nevím nebo možná netuším podle jména, hrozně splývá. :lol:
Další věc, o níž jsem netušil je, že tam mluví japonsky a anglicky zároveň. Hodně dobrý provedení, i když všichni asi budou rozumět angličtině. :somuchwin:
Začínám se těšit na příběh, snad to nebude jen obyčejná vyvražďovačka, ale slušný zaměření na politiku, to bych si fakt užil.
Na druhou stranu hlavní postava Zaklínače si nemůže rozhodovat o celých národech, už z pohledu historie. Tak nic. :trollface:

edit: Uhh, sorry. Já do toho půjdu až po Nierovi, do měsíce bych to stejně nedohrál. :(
A vlastně do vydání Niera jsem půjčil konzoli a k netu ji stejně nepřipojuji, takže fakt sorry. :)
Macek
Big Boss

Předchozí

Zpět na Jiné hry