Asura's Wrath

Pokec o jiných hrách.

Asura's Wrath

Příspěvekod Macek v 08 bře 2016 22:07

Hrál to tu někdo? Je to blbost?
Macek
Big Boss

Re: Asura's Wrath

Příspěvekod solid__snake v 08 bře 2016 22:42

Mně se to líbilo. Ale jen jsem se kouknul na LP... A to možná i stačí. :lol:

Každopádně mi to přišlo uber-cool. :)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 08 bře 2016 23:47

Existuje ještě vůbec něco, co by jsi neznal? :mrgreen:

Asi si to koupím, zahlídl jsem to v bazoši za přijatelnou cenu.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Crash5936 v 09 bře 2016 08:28

Já hrál teda jenom demíčko, ale taky mi to přišlo skvělý :-) ty máš rád tu japonskou uchylnost a tohle je úplně over the top... Jako gameplay mi přijde takovej zjednodušenej, ale ryze pro ten cinematic zážitek to podle mě stojí za to :-)
Nicméně mám pocit, že teď si to nezahrajes, když se to líbí mně :-D
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Macek v 09 bře 2016 15:36

Crash5936 píše:Já hrál teda jenom demíčko, ale taky mi to přišlo skvělý :-) ty máš rád tu japonskou uchylnost a tohle je úplně over the top... Jako gameplay mi přijde takovej zjednodušenej, ale ryze pro ten cinematic zážitek to podle mě stojí za to :-)
Nicméně mám pocit, že teď si to nezahrajes, když se to líbí mně :-D

Takže už i tady mám status ujetýho japanofila. To mám teda radost. :lol:
Ale nejde mi do hlavy, proč bych to měl hned přímo zavrhnout jen z důvodu, že se to líbí tobě. Spíše je to naopak. Moc často nepíšeš a ke hrám ještě míň, proto když vidím, že jsi odpověděl ty, tak jsem právě natěšenej. :)
Nejsem si 100% jistej, ale myslím, že už na několika hrách jsme se shodli, ne? Final Fantasy VI, BioShock, Parasite Eve, Demon's Souls,... že by Fatal Frame ještě... a tak tahle bude další.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Crash5936 v 09 bře 2016 18:47

No vidíš, máš vlastně pravdu, jsem mental :-D Já měl z nějakého důvodu pocit, že máme jiný vkus, mám pocit, že to je tím, že jsi párkrát někde sjel hru, která byla podle mě úplně skvělá :-) ale já jsem obecně ke všemu tolerantnejsi, respektive nemám nějak silně vyhranenej vkus, ale něco se mi líbí na lecčems :-)
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Macek v 10 bře 2016 14:37

Jo já nadávám na kde co. Hlavně ze začátku, když to nejsem schopen pochopit. :D

Rozehrál jsem teda Asuru není to zatím špatný, i když je to strašně pro děti jak shonen anime. Hlavní týpek Asura na mě zatím působí, že je ještě tupější jak Kratos. Pořád jen řve. :D
A toho gameplaye je škoda no. Ten je velice o ničem a když už to dostanu do rukou tak mám max 20 vteřin. :D Pak už je zase filmeček. Asura's Wrath v tomhle zahanbuje i MGS4.
Uvidím jak se to bude vyvíjet, jsou tam totiž takový nepovinný komiksový předěly s dodatečnýma informace k příběhu, který se mi hodně líběj svým zpracováním.
A hudba je v pohodě.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Macek v 13 bře 2016 02:38

Tak jsem dorazil Asura's Wrath a musím říct, že je to slušnej nářez. :)

Asura je týpek. A Yasha, kterýho jsem si oblíbil hned ze začátku, i přes to, že jeho hlas má Miller z MGS, přes co jsem se potřeboval přenýst, mě nadchlo, když jsem za něj mohl hrát. Výborný, je o dost rychlejší než Asura. No, hned mám dva nový oblíbený charaktery.
Je to skvělá podívaná. Pár věcí, co tam byly, jsem fakt nikdy, nikde a u nikoho neviděl, jako například propíchnout mečem celou planetu. Vynikající. :rsmile2:
Působí to jako seriál, přímo anime. A je to dost Narutovský. :D
Škoda jen toho gameplaye, kterej není vyloženě špatnej, ale skutečně patří mezi slabší. Asi mě budete nenávidět, ale gameplay je horší než u GoW. Tohle kdyby se dostalo do rukou Platinum Games, tak to bude slušnej konkurent Bayonettě.
A příběh je v pohodě, není to žádnej top, ale držel mě u toho a bavilo mě ho sledovat. Hudba byla taky na jedničku.
Jo jsem spokojenej. :np:
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 26 bře 2016 15:03

Jako z fantazie tvůrců jsem byl docela nadšený... :) V tom stáém se překonávání všech možných hranic i sebe sama mi to velmi připomínalo Gurren Lagan. 8)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 28 bře 2016 22:46

Koukám, že to je nějaký mecha anime. Nikdy jsem neviděl mecha anime. Je to dobrý? Abych si náhodou nevytvořil standard představy pro všechny ostatní mecha do budoucna. Čekámě ještě totiž Z.O.E (hry) :)
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 29 bře 2016 06:58

Je to prostě Asura s mechama. :)
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Zpět na Jiné hry