Nejhorší hra všech dob

Pokec o jiných hrách.

Re: Nejhorší hra všech dob

Příspěvekod t3n v 16 zář 2015 07:11

tohle me po dvou dilech omrzelo, treti sem zahodil po par hodinach se skripenim zubu :efuuu:

asi by se nasly horsi hry, spis jen nechapu koho to po tolika letech bavi furt dokola totez.
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 16 zář 2015 13:10

t3n píše:tohle me po dvou dilech omrzelo, treti sem zahodil po par hodinach se skripenim zubu :efuuu:

asi by se nasly horsi hry, spis jen nechapu koho to po tolika letech bavi furt dokola totez.

Jen bych doplnil, že to 'totéž' je pomocí jednoho tlačítka. :fretard:
Macek
Big Boss

Příspěvekod Crash5936 v 16 zář 2015 20:50

Ty pasaze na lodi byly ovsem dost dobry. Taky jsem to nicmene nedohral, uz me to netahlo.
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod solid__snake v 16 zář 2015 21:02

Crash5936 píše:Ty pasaze na lodi byly ovsem dost dobry. Taky jsem to nicmene nedohral, uz me to netahlo.

Nebyly ale zas tak dobré, aby kolem toho nápadu musely vzniknout další 2 hry. :D
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Crash5936 v 16 zář 2015 21:04

No ja si dokonce pamatuju hru, ktera stala akorat na ty mechanice namornich souboju, zbytek hry stal absolutne za pytel a presto jsem prave diky ten namornim bojum u hry vydrzel dost dlouho (ackoliv v tyhle recenzi maji zcela opacny pocit :D )
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod RyanCooper496 v 17 zář 2015 19:13

Já sem hrál Assassina jen párkrát, první díl sem nenáviděl byl to spíš film :D . No a druhý díl mě vyprovokoval ovládáním a kamerou :D . Assassina nesnáším...
Stand up and make a move
RyanCooper496
Emma Emmerich

Příspěvekod solid__snake v 18 zář 2015 01:22

Hm... Zvláštní, že mě k tomu přivedl tenhle topic, ale dostal jsem chuť si zopáknout Brotherhood. ...abych následně zjistil, že už jsem ho dávno prodal. :roll:

Nostalgie... :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=ccJIOyXKO90
https://www.youtube.com/watch?v=EgbnjhY_SfA
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 18 zář 2015 13:45

RyanCooper496 píše:Já sem hrál Assassina jen párkrát, první díl sem nenáviděl byl to spíš film :D . No a druhý díl mě vyprovokoval ovládáním a kamerou :D . Assassina nesnáším...

Nevím, jestli se jakákoliv jiná hra, než MGS4, může honosit označením film. V případě AC1 bych to uvítal, ale nevěřím, že tomu tak je.
solid__snake píše:Hm... Zvláštní, že mě k tomu přivedl tenhle topic, ale dostal jsem chuť si zopáknout Brotherhood. ...abych následně zjistil, že už jsem ho dávno prodal. :roll:

Nostalgie... :cry:
https://www.youtube.com/watch?v=ccJIOyXKO90
https://www.youtube.com/watch?v=EgbnjhY_SfA

O AC1 a AC2 jsem slýchal, že jsou nejlepší, ale tvrdili mi to lidé, kterým nic neříká FF, MGS, PlatinumGames či FromSoftware a jsou zaměření na GTA, Bethesdu, a mylně přiřazují Tomb Raider, Hitmana, Just Cause a Deus Ex pod výrobu Square-Enixu. Proto si říkám, jak hodnotný by byl ten názor od těch lidí, o kvalitách AC, pro mě. Asi nulový. :pfftch:
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 18 zář 2015 22:14

AC byl dlouho jednou z mých nejoblíbenějších her na PS3 (někde kolem Revelations se to začalo lámat) a znám všechny tebou jmenované studia, pokud ti to za něco stojí... :D To, že mě to bavilo ale neznamená, že se to bude líbit i ostatním. Vlastně tomu většinou bývá naopak. :lol:

AC1 má btw snad ze všch dílů k filmu nejdál.
AC1 a Brotherhood jsou imo nej, ale to, že jsou prvotní díly nejkvalitnější je víceméně fakt. 3 byl díl, kde jsem si definitivně potvrdil, že dál to opravdu nemá cenu hrát.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 18 zář 2015 23:18

solid__snake píše: a znám všechny tebou jmenované studia, pokud ti to za něco stojí... :D

1, 2, 3, 4, 5..... Znám všechny ty čísla, co jsem napsal. :stoned:
Přišlo mi to vtipný, jako by jsi mě chválil, za to, že jsem retard. :fretard:

Je mi jasný, že ta studia znáš. :D Snad každej, kdo zná něco z té první skupiny, MGS, FromSoftware, atd., tak zná i všechno ostatní. Opačně to většinou nefunguje, že by někdo ze skupiny GTA, Bethesda,... znal ta JP studia. :pfftch:
Mimochodem, kdysi jsem si řekl, že až někde uvidím AC1 za stovku, tak to rád zkusím. Protože nejvíc mě v těch západních hrách rozčilujou bugy, ale takový ty trapný, tupý, způsobující zaostalost hry. :D
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 19 zář 2015 12:35

To jsem určitě nechtěl. :D

Tvůj plán dává smysl, vyšší částky bych být tebou neriskoval. :D On tam zas takový rozdíl mezi těmi díly není, jen s postupem série se na ten základ lepilo pořád více zbytečnosti a soubojový systém se zjednodušoval, zatímco z hlavního hrdiny se stával terminátor, který nejde zabít.
A ze startu to mělo velmi zajímavý příběh, než jeho autor od Ubisoftu odešel...
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Předchozí

Zpět na Jiné hry