Diablo III

Pokec o jiných hrách.

Re: Diablo III

Příspěvekod Zahi v 18 čer 2015 20:05

:dco: Nevies o com pises, ale tak to je jasne kedze nemas obidve verzie. Vobec som nespominal rozdiel v grafike (aj ked na PS4 to bezi omnoho lepsie, hlavne v local multiplayeru kde to casto padalo na polovicne FPS v PS3 verzi). Rozdiel je v samotnom kontentu kedze Diablo 3 dostava obrovske updaty v ktorych pridavaju hromadu veci, setov, upravuju skilly, nove mapy pre rifty, GREAT RIFTY ktore na PS3 VOBEC niesu, Legendarne Gemy pre sperky ktore taktiez v PS3 vobec niesu, novy goblini, goblin vaulty, vo svete je taktiez omnoho viac priser lebo to PS4 dokaze utahnut (v ps3 boli po menej ale boli silnejsi). v PS3 verzii ked som dal 100 Massacre tak som bol cely happy, na PS4 500 Massacre neni zadny problem.
Takze rozdiel neni urcite nulovy, skor by som napisal ze rozdiel medzi PS3 a PS4 verzi je ako rozdiel medzi vanilla Diablo 3 a RoS
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Macek v 18 čer 2015 20:34

UEE jsou stejný pro obě verze. Všude čtu jen o lehce vylepšený grafice nic víc.
Updaty mě nezajímaj, akorát to zase zničej jako D2.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Zahi v 19 čer 2015 06:48

Citas vobec co pisem? Whatever, ver tomu co nekde pisali v den vydania ked este ziadne patche pre PS4 neboli nez nekomu kto ma vsetky verzie... (a stejne monster density boli rozdielne, nielen grafika)
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Macek v 19 čer 2015 12:38

Ale jo čtu. Bez patchů to vychází zhruba na stejno a to mi stačí.
Updaty, aktualizace, patche, batche, badge, hatche, matche akorát kurví a zlehčují hry viz ten 500 masakr, který píšeš.
Hrál jsi Diablo 2 vůbec? Tak musíš vědět jak to posrali...

Jako už teď mi to příjde hrozně jednoduchý, hraju od začátku na co nejvyšší obtížnost to bylo možný a je to easy až na přemrštěně těžký minibosse ale superlehký příběhový bosse. Nechápu tenhle shitovej balanc. Jsem před koncem datadisku a mám skoro max lvl, cože? :D V D2 nebylo v podstatě možný dosáhnout max lvl. Ale nechci to zas tak srovnávat, funguje to úplně jinak. Ne podle mých představ, ale taky dobře, zábavně a návykově.
Macek
Big Boss

Předchozí

Zpět na Jiné hry