Legacy of Kain series

Pokec o jiných hrách.

Re: Legacy of Kain series

Příspěvekod solid__snake v 28 pro 2016 15:47

Tam kde tě hra nechce, se většinou nedostaneš. :) Oblast s lebkou je pro další kouzlo, jedna z těch největších.
Důvod, proč se zničil meč Soul Reaver, má nějaký vysvětlení? Napadlo mě, jestli to Kain neudělal schválně, aby ho Raziel dostal. Ostatně Kain je nějakej moc hodnej a mít schopnosti z BO, tak si Raziel ani neškrtne. :mrgreen:

Má to hodně důležitý důvod, který bude vysvětlen v dalším díle tušim. :)
https://youtu.be/4LulD2kar9I?t=4m9s - už jen z Kainovy hlášky po zničení meče je jasné, že tady něco nehraje a Kain to všecko předvídal.

Hodně zajímavý jsou technický lokace nebo jak to nazvat, industriální design. Vůbec jsem je tam nečekal. Ten svět musel projít zajímavým vývojem. Bylo by zajímavý vidět ten svět v nějaký pokročilý době technologie, ale to se mi asi nepoštěstí, že?

V SR1 jsi byl na časové ose nejdál, co se kdy dostaneš. Svět zmutovaných upírů je od zbytku série vzdálený tisíce (?) let.
Lidi ale používají docela moderní technologii, takže v BO2 se dostaneš do spousty lokací, které jako by začaly procházet takovou nosgothskou průmyslovou revolucí.
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Macek v 28 pro 2016 20:21

solid__snake píše:Má to hodně důležitý důvod, který bude vysvětlen v dalším díle tušim. :)
https://youtu.be/4LulD2kar9I?t=4m9s - už jen z Kainovy hlášky po zničení meče je jasné, že tady něco nehraje a Kain to všecko předvídal.

Jestli on to nevykoukal v té Moebiově časoprostorové knihovně. :)
Jsem zvědavej kam nebo do kdy to skočili tím portálem, ještě k tomu tam byl zase Moebius...
solid__snake píše:Lidi ale používají docela moderní technologii, takže v BO2 se dostaneš do spousty lokací, které jako by začaly procházet takovou nosgothskou průmyslovou revolucí.

To zní dobře, nejradši bych si to šel hned spoilernout. :D

Napadla mě jedna věc. Když je Raziel původně Sarafan a Kain z něj a ostatních udělal vampíry, tak jestli je Kain i náhodou předtím nezabil. :D Předpokládám, že Raziel asi Kaina nějak odpraví, proto by bylo nejvíc cool vidět, jak Kain zabije původního Raziela. Ovšem pokud Raziel přišel jako další nástupce po Malekovi, i když Kain rozesral rovnováhu, takže nevím, jak teď fungují pilíře. No nemám představu, jak by to sedělo časově, ale už by to bylo moc supr. :hmm:
Macek
Big Boss

Příspěvekod solid__snake v 28 pro 2016 23:32

Nemůžu samozřejmě nic prozrazovat, ale už začínáš správně uvažovat. Se SR2 začínají ty opravdové příběhové mindfucky a časohrátky. :mrgreen:
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Předchozí

Zpět na Jiné hry