Devil May Cry

Pokec o jiných hrách.

Re: Devil May Cry

Příspěvekod Zahi v 02 črc 2015 10:39

solid__snake píše:Nemám PS4. :) Koupím si ji pravděpodobně až vyjde Nier 2.

To jak říkáš, že je OP jen když to s nim člověk umí, se mi moc líbí. Ćekal jsem, že všechny DLC postavy budou natolik godlike, že zastíní Danteho a Nera. Co Trish btw? Na ni a Spardův meč se tešim asi nejvíc. :)

Trish som este nehral, Lady a Trish maju spolocny game mode rovnako ako ma Nero/Dante. Zatial som presiel iba Vergila, s Lady som hral iba prve 2-3 lvly takze k Trish som sa este nedostal.

Problem s Vergilem je ze bez DT je v prdeli, jedine co v tedy ma je JFJC (ktory je pekne tazky) a nekonecne air combo diky teleportu co vsetko resetuje vcetne seba. Ale dmg je dost low

inak DMC4SE je aj na PC :trollface: ale pry to jede strasne na picu, to by ma fakt zaujimalo ako to dokazali rozbit, DMC4 bol paradne optimalizovany, sak mi krasne bezal aj na tom srote notebooku co mam... Holt, PC Master Race :ftdb: . Fakt zacinam mat pocit ze developeri schvalne pridavaju do her neake zacyklene zbytocne operacie len aby zvysili narocnost na hardware
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Zahi v 04 črc 2015 21:27

Tak som sa dneska pohral s Lady a dost sa mi paci jej hit&run playstyle, v podstate celu dobu iba chargujem devitky/brokvu a zatial sa vyhybam alebo strielam koleckem (nerusi to charge). Necakal som ze bude tak dobre vybalancovana, nemal som s nicim neake vacsie problemy (no teda az Dante mi prisiel dost stupidny, lebo dokaze strielat do mojich charged striel alebo harpuny z kalin ann a jedine ako som mu mohol dat neaky vacsi dmg bolo hitnut ho s meleeckem ktory je super slow aby som ho stagernul a nemohol parry moje strely)

No a potom prisla Trish... Zacnem upgradovat, fajn vyzera zaujimavo a pridu na radu strelne zbrane a .... NIC, devitky ziadne upgrady, zadny dmg, 3 mody pandory z coho su 2 rakety a 1 lazer co samozrejme zere DT...
Takze teraz v podstate mavam polhodinove fighty proti Blitzom a Scarecrowom pretoze im nedavam dmg lebo nemam zadny range attack. A to je na melee fakt dobra, no fakt ma sere ze jej nedali ziadny range dmg. Keby aspon Sparda Round Trip fungoval ako range zbran a damagoval Blitzov a Scarecrowov
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Zahi v 13 črc 2015 18:32

Ok tak ked teraz pozeram co vsetko uz hraci zistili a dokazu urobit s Vergilom tak beriem spet ze neni OP :D
Asi by ani nebol tak OP ale je proste broken, neake veci co sa daju s nim robit ani nedavaju zmysel :D JRJC cancely su uplne silene
A prave som videl co dokaze Vergilov lvl3 Rising dragon alebo jak sa to vola + distortion - 95% DMG Saviorovi :ftdb:
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Příspěvekod Marutseru v 04 bře 2019 15:05

Sleduje tu někdo DMCV, krom solid__snaka, kterej už sem nechodí? :D
to jsem já Macek
Marutseru
Johnny Sasaki

Příspěvekod solid__snake v 15 dub 2019 00:27

Jestli mohu dpovědět... :D

Je to kurva nejlepší hra, kterou jsem do PSštyrky měl tu čest strčit...
Beze srandy...

Hrál někdo?
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod Zahi v 23 srp 2019 11:18

solid__snake píše:Jestli mohu dpovědět... :D

Je to kurva nejlepší hra, kterou jsem do PSštyrky měl tu čest strčit...
Beze srandy...

Hrál někdo?

Ano a suhlasim :somuchwin:

So...devils cry, huh? Let's hear what that SOUNDS LIKE!
Obrázek
Obrázek
Zahi
Roy Campbell

Předchozí

Zpět na Jiné hry