Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond Two Souls

Pokec o jiných hrách.

Re: Fahrenheit, Heavy Rain, Beyond Two Souls

Příspěvekod Lukasing v 24 led 2018 03:07

Tak jsem vám hrál ten slavnej Těžkej slejvák a do plot twistu docela fajn výplach, potom ultra sra(c s háčkem)ka.. drsněji řečeno. David Cage scenárista diletant.. jemně řečeno!
Lukasing
Eva

Příspěvekod Macek v 26 led 2018 17:27

No, u mě to byl první díl, xo je smm zkoušel a skončil, jsme po zapnutí move ovlafadšá a to dtě začlo nějak hccípat. :DTakže jsem se k tomu vyýtarzněš nedostal.
Vlastně první co mě zajímá je ten Detroit Became Human, spíš kvůli Valorie Curry,
Macek
Big Boss

Příspěvekod Crash5936 v 30 bře 2018 23:58

Leon píše:Oznámí to v nejbližších hodinách, kiddo. Tipuju že to vyjde v březnu 2016.

:-D (řeč je o Detroitu... Já se na tu hru dost těším, protože mě zajímá tohle téma blade runnerovský...)
“往矣!吾將曳尾於塗中。” 莊子
Crash5936
Patriot

Příspěvekod Leon v 31 bře 2018 19:21

Jo, tehdy to vypadalo na jaro 2016, alespoň takové informace jsme měli my v redakci. :D Takových případů jsou stovky. Hry se neustále odkládají. Loni jsem si bral v listopadu týden dovolené na Ni no Kuni II, který vyšlo teprve minulý týden. Rok před tím mně takhle vyfuckovala Square s FF XV, taky to odložili na poslední chvíli o x týdnů. :mrgreen:
Obrázek
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Předchozí

Zpět na Jiné hry