Bayonetta

Pokec o jiných hrách.

Re: Bayonetta

Příspěvekod solid__snake v 25 črc 2015 13:48

No jsem zvědav co si o dvojce myslíš. Já si to nakonec asi nezahraju, tak jsem aspoň koukal na lets play. :)
Wonderfullest things are ever the unmentionable; deep memories yield no epitaphs.
Herman Melville
solid__snake
Patriot
Globální moderátor

Příspěvekod t3n v 25 črc 2015 14:53

ani ja ne... videl jsem teda taky celou hru na videu, ale typek to zrovna moc neumel a nedelal zadnej extra content.
我は汝、汝は我・・・ 我は汝の心の海より出でし者。
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 25 črc 2015 17:57

Sry, že je to tak dlouhý :)
Myslel jsem si, že B2 musí bejt nějaká dokonalá a úžasná hra, ale to bylo v době bez znalosti prvního dílu, který mě popravdě nikdy nezajímal, dokud jsem si ho nezkusil. :D A nevím zda-li je to tím, že jsem oba díly hrál bezprostředně po sobě, ale B2 už mě tolik neočarovala a neudivovala jako předchozí titul. Na vás dva by to možná zapůsobilo nebo vás přinejmenším potěšilo, aspoň z nostalgie, protože některé scény a věci jsou bezduše předělány, některé jsou povedené, některé jsou naprosto beze změny (Rodin a LP třeba). Když to vidím já bez toho letitýho rozestupu, tak je to nic moc.
Souboj je v podstatě stejný, možná na mě působil plynuleji, svižněji a taky lehce, ale to zase může být tím, že jsem se to z jedničky trochu naučil (seznamovat se s obřím gamepadem Wii U).

Muspelheim = Alfheim jsou mnohem jednodušší a snadněji se daj najít.

Lokace působí prostorněji :wink: a barevněji. Nemyslím si, že by to nemohlo jet na starejch konzolích.
Zbraně se mi zamlouvaly, samozřejmě neznám všechny, stejně jako v jedničce, ale zdálo se mi, že asi nemaj tolik komb jako v jedničce. :hmm: Nebo prostě základní kopačky rulez.

Ale jo pobaví je to prostě Bayonetta.

btw Lumen Sage je týpek, toho byste si oblíbili.

Musím to říct. Můj verdikt: B1 okouzlení z neznámého, zatímco B2 nenaplnění z očekávaného.
Macek
Big Boss

Příspěvekod Macek v 31 črc 2015 13:56

Nevíte někdo, jestli mi B1 bude počítat nedokončený Umbran Tears, například za Alfheimy a truhly atd. v případě, že se do toho samého kola, kde jsem to vysbíral, vrátím a jen to proběhnu pro lepší score a následně přepíšu výsledek?
Protože budu chtít jen třeba vysbírat vrány a nedělat score. Dělat všechno a ještě do toho Pure Platinum (což není možný snad :D ) by bylo šílenství. Alfheim sotva dohraju, natož abych měl PP score. :roll:
Macek
Big Boss

Příspěvekod t3n v 31 črc 2015 14:03

vsechno co mas nasbirany ti zustava, prepisuje se akorat high score a medaile na konkretni obtiznost.

nicmene: Alfheim ti zustane jako dokoncenej (item ti nikdo nesebere), ale pokud ho pri replayi preskocis a ziskas lepsi celkovy score, tak se prepise a na score boardu budes mit samozrejme prazdny misto. mam ale pocit, ze se te hra primo zepta, jestli chces updatovat ten ulozenej vysledek.
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 31 črc 2015 14:06

Díky. To je dobře, hodná hra. Ne jak ten sráč Dante. :lol:
edit: Aha a s prázdným místem nejde dosáhnout Platiny nebo víc?
Macek
Big Boss

Příspěvekod t3n v 31 črc 2015 17:54

jo, kazdej preskocenej verse (netyka se jen Alfheimu) se ti pocita negativne do celkovyho hodnoceni.
chces li platinum za celou kapitolu, musis udelat vsechny verses. ten vysledek se pak asi prumeruje a zaokrouhluje, tzn. potrebujes vic platinum nez gold.
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 31 črc 2015 22:38

To nemám šanci. Se na to můžu rovnou vysrat. :D
Macek
Big Boss

Příspěvekod t3n v 01 srp 2015 07:07

neni to snadny, ale ten auto-save ma nekolik vterin prodlevu. tzn. pokud neco pohnojis, muzes to rychle vypnout nez se to ulozi a hrat znova :lol:
rozhodne potrebujes Puley's Butterfly a Moon of Mahaa-Kalaa, bez tehle dvou veci se to neda.
t3n
Patriot

Příspěvekod Macek v 05 lis 2015 17:57

Jsem si řekl, že po pár měsících zkusím zase Bayo a že bych mohl pokračovat na hard... šeredně jsem se spletl. Grace & Glory hned v prologu. :rlol:
Takže akorát přehrávám starý chaptery na normal, abych se do toho dostal. Moc se nedaří, sem tam nějaká platina v počátečních kolech. Ale aspoň jsem si koupil Gaze of Despair (perma-rage :lol: ), jako by to nebylo už tak dost rychlý a udělal z normal téměř nehratelnou věc. :trollface:
Bez něj neudržím kombo, protože enemáci nic nedělaj nebo mám shit score.
Asi jsem dosáhl svýho limitu, bez WT bych si ani neškrtl. Hard tedy nemusím ani zkoušet. :(
Macek
Big Boss

Příspěvekod Macek v 11 lis 2015 21:36

2x Jeanne. Really? :yuno:
Macek
Big Boss

Příspěvekod t3n v 12 lis 2015 14:38

Lost Chapter? :lol:
Spoiler! :
tam je Jeanne tusim 3x v jednom souboji :P