R.I.P. Hideout

Pokec o čemkoliv, co vás napadne.

Re: R.I.P. Hideout

Příspěvekod TonyHawk v 02 zář 2020 17:08

Snakeeater žije, hurááá! :).

Hoši, je síce pravda, že tu v horizonte posledných 5 rokov pôsobil pomenej, ale napriek tomu by toho bola škoda len tak nechať. Hoci je jasné, že nebyť ďalších hier MGS to bude len klesať, ale pôvodne sa tu nahlas hovorilo o tom, žeby sa web viacej venoval tvorbe Kojimu. So Sniper Wolf-om sme na Discorde avizovali (a asi aj súhlasne), žeby nebol zlý nejaký Hideout sraz :). A hoci to mám zo Slovenska ďaleko, ak by to nebolo úplne na západe Čiech, možno by som sa aj ja pridal :P.

Kľúčová otázka - ako sú na tom borci ako solid_snake, kuki, Leon, t3n, Rivon a aj ďalší, ktorí mi napadli - Sol!d_Sn@k3, Sentiel? (hoši, ak toto náhodou čítate, neváhajte sa prosím smelo vyjadriť k tomuto príspevku :wink: :) )
SEMPER FIDELIS
TonyHawk
Major Zero

Příspěvekod Leon v 25 zář 2020 19:30

MGS není mrtvý, prý se chystá remake MGS 1 pro PS5, a navíc Kojima pořád dělá hry. Bylo by o čem psát a diskutovat. Snakeeater by mi mohl konečně předat pravomoci na to, abych mohl alespoň dávat novinky na web a nějaký MGS koutek bychom na facebooku/twitteru jistě snadno založili, pokud tam už nejsou. :)
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod Sniper Wolf v 28 zář 2020 22:32

Jediný koutek co mi je znám je ten můj na discordu ale někdo (už nevím kdo) se k tomu vyjádřil celkem odmítavě že DC vůbec. Takže by asi nějaká jiná plattforma byla na místě. Jen teda nevím která, můj postoj k facebooku od doby co jsem sem přišel v roce 2012 se nijak nezměnil, stále ho nevedu, jen messenger v telefonu. :ftdb:
Sniper Wolf
Meryl Silverburgh

Příspěvekod TonyHawk v 17 říj 2020 13:17

Rozhodol som sa skúsiť napísať do tohto threadu, nepriamo to totiž súvisí aj s tým, že Hideout je dosť neaktívny (a Store doteraz nebol obnovený :D ), tak sa chcem opýtať ohľadom 2 fan-filmov - Grey Fox a Metal Gear: Cena míru - mal by niekto na tieto filmy odkaz? (predpokladám, že oba sú od EFF, či ako sa volali tí českí hoši :) ) Outer Heaven som si už pozrel, a preto by som si chcel aj tieto 2 skvosty omrknúť :).
SEMPER FIDELIS
TonyHawk
Major Zero

Příspěvekod Leon v 17 říj 2020 18:30

Třeba Rivon stále žije a projevil nedávno zájem obnovit komunitu. Ostatní to mohou mít podobné. :)
https://www.youtube.com/watch?v=A3sBZ5Nr4hc "Look, I don't care about your politics."
Leon
True Patriot

Příspěvekod Sniper Wolf v 01 lis 2020 17:40

Tak teď je to už jen o tom se nějak domluvit a něco udělat, ne jen o tom špekulovat. Pokud tedy nevyhovuje ten discord (nevím co proti němu solid_snake má ale budiž :ftdb: ) tak by bylo vhodné udělat jinou formu komunikace ke které by se ostatní mohli připojit a dát sem vědět jak se tam připojit.
Sniper Wolf
Meryl Silverburgh

Příspěvekod Marutseru v 07 lis 2020 13:58

Proč hledat jinou platformu, když tahle stále funguje?
Podle mě je to jen lenost a nezájem zdejších se sem přihlašovat a psát. :trollface:
to jsem já s lockutým účtem Macek
Marutseru
Johnny Sasaki

Příspěvekod Sniper Wolf v 09 lis 2020 22:45

Just sayin, já sem pravda taky moc nechodím nicméně až budu vědět že to tady zase bude živé tak se budu vracet rád. Nebo aspoň aby tu byla pravidelně nějaká aktivita. Nicméně forko mám taky rád, dali jsme do toho nějaký ten čas.
Sniper Wolf
Meryl Silverburgh

Příspěvekod ra1d3n v 25 úno 2021 08:49

Obrázek
Obrázek
ra1d3n
Patriot

Příspěvekod Leon v včera, 06:33

Marutseru píše:Proč hledat jinou platformu, když tahle stále funguje?
Podle mě je to jen lenost a nezájem zdejších se sem přihlašovat a psát. :trollface:

Přesně moje řeč. Oni si místo toho založili Discord. :)
Leon
True Patriot

Předchozí

Zpět na Off topic